DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Modrzejewski: Prawdziwa twarz Kaczyńskiego ujawnia się! [VIDEO] {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Jarosław Kaczyński. Foto: PAP
Jarosław Kaczyński. Foto: PAP

Czy Jarosław Kaczyński inspiruje się Adolfem Hitlerem? O podobieństwu narodowych socjalistów niemieckich i żoliborskich opowiada Zbigniew Modrzejewski.

Filozof Zbigniew Modrzejewski był gościem telewizji NCzasTV. Modrzejewski opowiedział o podobieństwach między dojściem do władzy Adolfa Hitlera i NSDAP, a PiS w Polsce.

Filozof zwrócił uwagę, że obie narodowo-socjalistyczne partie miały po drodze swój „mit założycielski”. Z jednej strony był to pożar Reichstagu, z drugiej zamach smoleński.

Co ciekawe, Modrzejewski zwrócił uwagę, że proces kształtowania się III Rzeszy był relatywnie szybki.

– W ciągu tych lat dokonywały się różne najprzedziwniejsze rzeczy, polegające na np. marginalizacji sądownictwa, koncentrowaniu władzy policyjnym w jednym ręku, budowaniu obozów koncentracyjnych – podkreśla Modrzejewski.

– Kierunek, który obrał PiS, jest w sensie machlojek prawny zadziwiająco wręcz podobny do posunięć, jakie obserwowaliśmy w Rzeszy – dodał Modrzejewski.

Jak przypomniał dr Tomasz Sommer wybory, w wyniku których Hitler zdobył władzę odbyły się w cieniu pożaru Reichstagu. Po wyborach Hitler podsunął prezydentowi dekret o ochronie państwa… który ograniczał prawa obywateli. Tak jak pisowskie ustawy covidowe.

Źródło: NCzasTV

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: