DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kaleta chciał zabłysnąć. Trafił kulą w płot {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

 

banner-wizytowka-1580899038

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Piotr Kaleta opublikował zdjęcie śpiącego posła Grzegorza Brauna z Konfederacji. Miało wyjść zabawnie, wyszło żenująco. 

„A tak pracują konfederaci. Gregor Braun śni o krzyżakach 2.0. Ale chyba koszmaru nie ma” – napisał poseł Kaleta. Od razu spotkał się z mocną ripostą osób, które mu wytłumaczyły, że posłowie – w tym Grzegorz Braun – całą noc, od godziny 20 do 8 rano pracowali w Komisji Rolnictwa nad wyjątkowo kontrowersyjnym projektem ustawy autorstwa… Prawa i Sprawiedliwości. 

„Chamski i głupi wpis tym bardziej, że wszyscy wiemy co tam się działo. Posłowie siedzili na komisji ds. Rolnictwa kilkanaście godzin, mają prawo być zmęczeni” – pisał dziennikarz Marcin Rola. 

„Jak się pracuje 12h analizując idiotyczne prawo to człowiek ma prawo być zmęczony, pan robi tylko za palec do wciskania guzika pod dyktando szeregowego posła to się wysypia” – skomentował zdjęcie internauta ukrywający się pod nickiem Michal.

„Grzegorz Braun do 7 nad ranem pracował na Komisji Rolnictwa. Pan za to lata po sejmie i robi ludziom zdjęcia, którzy mają prawo być zmęczeni. Powiedzieć, że ten wpis to głupota to mało, ale z drugiej strony nawet pana koledzy partyjni niczego innego się po panu nie spodziewają” – napisał Tomasz Grabarczyk, rzecznik prasowy Konfederacji.

Prawie wszystkie komentarze pod zdjęciem opublikowanym przez posła Kaletę są w podobnym tonie. Jeśli poseł PiS chciał zabłysnąć, to ewidentnie mu nie wyszło…

naszapolska

 

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: