Jak B. Gates kontroluje globalne informacje i cenzurę ? Fundacja Gatesów jest największym sponsorem tzw. “FactCheckerów” w internecie [English]

Robert F. Kennedy, Jr., Przewodniczący, Ochrona zdrowia dzieci

Bill Gates jest także największym na świecie producentem szczepionek oraz największym dawcą Światowej Organizacji Zdrowia ( WHO ) – odkąd prezydent Trump zatrzymał nas wspierać w toku dochodzenia manipulacji WHO kryzysu COVID-19 – i Fundacja CDC . Te agencje sprzedają teraz broń dla jego imperium szczepionkowego.

W styczniu 2019 roku Gates ogłosił WHO „ wahanie się przed szczepionkami ” jako główne „globalne zagrożenie dla zdrowia” (między innymi w przypadku wirusa Ebola, HIV, wojny i lekoopornych patogenów), sygnalizując ogólnoświatową gorączkę złota w branży farmaceutycznej, która nakazuje szczepienia wszystkim ludziom.


UWAGA: W 2009 r. WHO zmieniła definicję pandemii z „wielkiej liczby zgonów” na „wielką liczbę zarażeń”


Gates osiągnął maksimum w darowiznach dla PAC przewodniczącego Komisji Wywiadu Adama Schiffa.

W lutym 2019 roku Schiff napisał do Facebooka, Google i Amazona , domagając się cenzurowania „dezinformacji o szczepionkach”, co oznacza wszelki sceptycyzm wobec oświadczeń rządu i przemysłu na temat bezpieczeństwa lub skuteczności szczepionek – niezależnie od tego, czy są prawdziwe, czy nie.

„Szczepionki są skuteczne i bezpieczne” – napisał Schiff. „Nie ma dowodów sugerujących, że szczepionki powodują choroby zagrażające życiu lub powodujące kalectwo”.

To była dezinformacja. Rok wcześniej Schiff przeforsował ustawę, aby podnieść budżet administracyjny sądu ds. Szczepionek do 11 200 000 dolarów, aby zmniejszyć zaległości związane ze szczepieniami. Sąd wypłacił już 4 miliardy dolarów za zgony spowodowane szczepieniami i kalectwa .

Facebook i Pinterest oświadczyły, że będą polegać na WHO i CDC firmy Gates, aby powiedzieć, które wypowiedzi online są „dezinformacją lub oszustwami”.

Facebook i Google zatrudniły firmę „FactChecker” (Politifact) do cenzurowania dezinformacji o szczepionkach.

Fundacja Gates jest największym fundatorem „FactChecker” .

W swoim artykule „ Facebook„ Fact-Checker ”dezinformuje użytkowników o bezpieczeństwie szczepionek ”, dziennikarz śledczy Jeremy Hammond podsumowuje:

„Facebook jest winny błędnego informowania swoich użytkowników o bezpieczeństwie szczepionek. . . Nie mają problemu z kłamstwami na temat bezpieczeństwa i skuteczności szczepionek, o ile ma to na celu przekonanie rodziców do zaszczepienia ich dzieci. ”

4 maja 2017 r. FactChecker ogłosił fałszywe oświadczenie Del Bigtree: „Szczepionki zawierają glin i rtęć, które są neurotoksynami, a szczepionki powodują encefalopatię”.

FactChecker wyjaśnia: „Aktualne dane pokazują, że szczepionki są bezpieczne i nie powodują toksyczności ani encefalopatii”.

Wkładki producentów ujawniają, że wiele szczepionek zawiera aluminium i rtęć i powoduje encefalopatię .

Wreszcie, masowe prezenty dla NPR i PBS kupują od Gates stronnicze informacje o szczepionkach w mediach publicznych.

za: childrenshealthdefense.org