DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Donald Trump oskarżany przez byłą modelkę o molestowanie seksualne {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Publiczne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Donalda Trumpa pojawiły się w 2016 roku, gdy był kandydatem Republikanów w wyborach prezydenckich.

Foto: Alex Wong/Getty Images / Getty ImagesPubliczne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Donalda Trumpa pojawiły się w 2016 roku, gdy był kandydatem Republikanów w wyborach prezydenckich.

Amy Dorris, była modelka, oskarża prezydenta Donalda Trumpa o molestowanie seksualne. Sprawa dotyczy wydarzeń podczas turnieju tenisowego US Open w 1997 roku. Opisuje ją dziennik „The Guardian”.

W wywiadzie dla „Guardiana” Dorris wspomina, że 5 września 1997 roku Donald Trump napastował ją podczas turnieju rozgrywanego w Nowym Jorku. Miało do tego dojść w loży VIP. „Dorris, która miała wtedy 24 lata, oskarża Trumpa o wepchnięcie jej języka do gardła, obmacywanie całego ciała i trzymanie jej w uścisku, z którego nie mogła uciec” – opisuje dziennik. Była modelka wyznaje, że czuła się po tym „chora” i „skrzywdzona”.

48-letnia dziś Amy Dorris przyznaje, że chciała o tym powiedzieć otwarcie już w 2016 roku, gdy kilkanaście kobiet oskarżyło Trumpa o molestowanie seksualne. Bała się jednak, że zaszkodzi to jej rodzinie. Jest matką bliźniaczek.

Amy Dorris przerywa milczenie. „Nie pozwala się nikomu robić z tobą niczego, czego nie chcesz”

„Teraz gdy moje dziewczyny kończą 13 lat chcę, żeby wiedziały, że nie pozwala się nikomu robić z tobą niczego, czego nie chcesz” – powiedziała. „I wolałabym być wzorem do naśladowania. Chcę, żeby zobaczyły, że nie byłam cicho, że stanęłam przeciw komuś, kto zrobił coś, co było nie do przyjęcia” – dodała.

„Guardian” po opisaniu szczegółów sprawy zaznacza, że prawnicy Donalda Trumpa podważają wiarygodność historii Amy Dorris oraz jej motywację. „Powiedzieli, że Dorris nigdy nie zgłosiła zarzutów organom ścigania ani Trumpowi, a czas zgłoszenia roszczeń tak blisko listopadowych wyborów prezydenckich sugeruje, że mogą one być motywowane politycznie” – czytamy.

Więcej na ten temat w serwisie „Guardiana”

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: