DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Chasydzcy pielgrzymi wdzięczni za pomoc stronie białoruskiej – ambasador Izraela {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Alon Shogam. Zdjęcie z archiwum
Alon Shogam. Zdjęcie z archiwum

17 września, Gomel / Corr. BELTA /. Za pomoc białoruskiej stronie wdzięczni są chasydzcy pielgrzymi przebywający na ziemi niczyjej pomiędzy granicami Białorusi i Ukrainy. Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Izraela na Białorusi Alon Shogam wyraził wdzięczność na antenie stacji telewizyjnej STV – informuje portal

Ambasador odwiedził ziemię niczyją, zapoznał się z warunkami, w jakich żyją pielgrzymi, rozmawiał z ludźmi. Ponad 1000 osób, w tym dzieci, nadal przebywa w obozie namiotowym.

„Pomoc była ogromna, a ludzie są bardzo wdzięczni. Wyrazili to gubernatorowi i wszystkim organom. Białoruski Czerwony Krzyż też bardzo pomaga. Daje praktycznie wszystko, co ma” – powiedział ambasador.

Wyraził nadzieję, że sytuacja zostanie rozwiązana i ludzie wrócą do domów. „Mają taką możliwość, ale chcą pojechać do miejsca, w którym, jak mówią, Bóg im powiedział – a to jest Uman. Izrael kilkakrotnie zwracał się do strony ukraińskiej, ale wyniki są negatywne” – podkreśla Alon Shogam.

Oficjalny przedstawiciel Państwowej Służby Granicznej Ukrainy Andrij Demczenko zwrócił uwagę, że w chwili obecnej nie odnotowano żadnych prób prowokacji przez grupy cudzoziemców. „Jednocześnie wzywamy ich, aby przestrzegali prawa Ukrainy i nie próbowali naruszać granicy państwowej. Jest za to odpowiedzialny. A straż graniczna wraz z innymi organami ścigania będzie zmuszona działać zgodnie z ukraińskim ustawodawstwem” – powiedział.

Dziś pielgrzymi stanęli przed kolejną próbą – po południu pogoda się pogorszyła i zaczęła się wrześniowa ulewa.

Jak informowaliśmy, strona ukraińska wstrzymała przejazd obywateli i pojazdów przez przejście graniczne „Nowe Jariłowicze”. Chasydzi, którzy 19 września wybierają się na Ukrainę, aby świętować Nowy Rok według kalendarza żydowskiego, zebrali się w strefie neutralnej.

Sytuacja na granicy białorusko-ukraińskiej jest kontrolowana przez głowę białoruskiego państwa i władze obwodu homelskiego.

belta.by

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: