DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Pobicie sprzedawczyni z „Żabki” w Radomiu. Sprawca uciekł za granicę

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

37-letni sprawca brutalnego pobicia sprzedawczyni z „Żabki” w Radomiu nadal jest poszukiwany. Z ustaleń śledczych wynika, że niedługo po dokonaniu przestępstwa mężczyzna opuścił Polskę. Ma być za nim wydany Europejski Nakaz Aresztowania.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Radomiu Beata Galas potwierdziła, że z ustaleń śledczych wynika, iż 37-latek opuścił kraj. Nadal prowadzone są jednak czynności związane z ustaleniem miejsca obecnego pobytu mężczyzny. Wdrożona zostanie także procedura wydania Europejskiego Nakazu Aresztowania – przekazała PAP rzeczniczka.

Jak informowała telewizja TVN24, mężczyzna wkrótce po zdarzeniu wyleciał do Wielkiej Brytanii. W niedzielę miał żegnać się z kolegami podczas spotkania przy alkoholu. Po pobiciu, zanim policjanci zdążyli go zatrzymać, poleciał na Wyspy.

W następnych dniach do aresztu trafiło natomiast dwóch innych towarzyszących mu mężczyzn, którym zarzucono udział w pobiciu, jednocześnie kwalifikując ten czyn jako występek o charakterze chuligańskim.

Brutalny atak na sprzedawczynię

W niedzielę po godz. 20 37-latek chciał kupić papierosy w jednym ze sklepów „Żabka” w Radomiu. Sprzedawczyni odmówiła mu jednak, bo sklep był już nieczynny. Wówczas – jak wynika z zapisu monitoringu – oburzony mężczyzna wyszedł na zewnątrz i ciągle dyskutując ze znajdującymi się w środku osobami najpierw rzucił w ich kierunku butelką z piwem, a następnie wziął stojącą obok sklepu drewnianą paletę i kilkakrotnie uderzając nią w drzwi wejściowe, wybił szybę.

Kobieta wybiegła ze sklepu i wówczas została zaatakowana przez mężczyznę. W jej obronie stanął jej 19-letni syn i jego kolega, których również zaatakował napastnik. Z pomocą przyszli mu dwaj jego znajomi.

Pobita i skopana kobieta z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala. Nic poważnego – według policji – nie stało się natomiast synowi sprzedawczyni i jego koledze.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: