DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Liga francuska: Bójka na boisku. Neymar zawieszony

Grającego w Paris Saint Germain Neymara zawieszono na dwa mecze za zajście w meczu z Olympique (0:1), a wobec występującego w ekipie z Marsylii Alvaro Gonzaleza toczy się śledztwo – podały władze ligi francuskiej. Ukarano też pozostałych piłkarzy uczestniczących w zdarzeniu.

banner-wizytowka-1580899038

Neymar był automatycznie wykluczony z gry w środowym spotkaniu PSG z Metz (1:0) po tym, jak w niedzielnym ligowym klasyku z Olympique dostał czerwoną kartkę. Słynny Brazylijczyk uderzył ręką w tył głowy Alvaro Gonzaleza. Gdy schodził z boiska po czerwonej kartce to skarżył się, że padł ofiarą rasizmu ze strony Hiszpana.

W doliczonym czasie gry doszło do bójki, w wyniku której łącznie pięciu piłkarzy zostało odesłanych do szatni. W PSG – poza Neymarem – byli to Layvin Kurzawa i Leandro Paredes, a w zespole z Marsylii Jordan Amavi i Dario Benedetto.

Najsurowiej ukarany został Kurzawa, który kopnął jednego z rywali. W związku z tym będzie pauzował przez sześć meczów. W trzech spotkaniach zabraknie Amaviego, a Paredesa – tak jak Neymara – w dwóch. Zarówno na Argentyńczyka, jak i na Brazylijczyka nałożono dodatkowo dyskwalifikację w jednym meczu w zawieszeniu. Zostanie ona aktywowana, jeśli wezmą udział w kolejnym incydencie.

Benedetto został zawieszony na jedno spotkanie. Broniący barw paryżan Angel di Maria zaś, co prawda nie dostał czerwonej kartki w niedzielnym pojedynku, ale ma się stawić w przyszłą środę przed komisją dyscyplinarną ligi. Argentyńczyk opluł w trakcie meczu Gonzaleza, czego nie zauważyli sędziowie. Komisja analizuje też sprawę Gonzaleza, w związku z oskarżeniem go o rasizm ze strony Neymara. Hiszpan nie przyznaje się do winy.

zrodlo:rmf24.pl

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: