DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Koronawirus w zakładach mięsnych w Szczecinie. Pracownicy na kwarantannie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Rekordowa liczba przypadków zakażeń koronawirusem w Zachodniopomorskiem. Sanepid odnotował aż 41 pozytywnych wyników testów. Większość związana z ogniskiem zakażeń w zakładzie produkcji mięsnej w Szczecinie. Zachorowało tam już 26 osób – informuje nasza reporterka Aneta Łuczkowska.

Zachorowali pracownicy firmy zewnętrznej, świadczącej usługi dla zakładu produkującego wieprzowe wędliny. To głównie pracownicy z Ukrainy.

Jak informuje sanepid, zakazili się w miejscu, gdzie mieszkali i wspólnie przebywali. Wszyscy trafili do izolacji domowej, ich stan jest dobry. 

Trwa postępowanie epidemiologiczne. Na kwarantannę kierowane są osoby, które miały kontakt z zakażonymi, w tym sami pracownicy zakładów mięsnych.

Zakład pracuje normalnie, a jego przedstawiciele zapewniają, że nie ma żadnego ryzyka transmisji choroby przez produkty. Tam gdzie pracownicy mają do czynienia z mięsem, pracują w maseczkach i przyłbicach. W dodatku osoby z podwyższoną temperaturą i innymi objawami nie są wpuszczane na teren firmy.

zrodlo:rmf24.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: