NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Głośne porwanie krakowskiego biznesmena. Wyroki dla sprawców

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Krakowski sąd wymierzył kary 15 i 2 lat więzienia dwóm mężczyznom oskarżonym m.in. o uprowadzenie dla okupu 76-letniego biznesmena. Porwany mężczyzna zmarł. Materiały dowodowe zebrano m.in. podczas badania sprawy zabójstwa Alicji i Piotra Jaroszewiczów.

Krakowski sąd wymierzył kary 15 i 2 lat więzienia dwóm mężczyznom oskarżonym m.in. o uprowadzenie dla okupu 76-letniego biznesmena. Porwany mężczyzna zmarł. Materiały dowodowe zebrano m.in. podczas badania sprawy zabójstwa Alicji i Piotra Jaroszewiczów.
/Policja

Krakowski sąd okręgowy nieprawomocnym wyrokiem skazał Bogusława K. na 15 lat, a Dariusza S. na karę dwóch lat więzienia. Proces toczył się za zamkniętymi drzwiami, a uzasadnienie do wyroku również było niejawne.

Prokurator Tomasz Boduch zaznaczył, że prokuratura jest zadowolona z wyroku, bo jest on zbieżny z tym, o co wnosiła.

Obrońca Bogusława K. Michał Oleszkowicz powiedział, że będzie rozmawiał ze swoim klientem. Po tym podejmiemy decyzję, czy będziemy składać wniosek o sporządzenie pisemnego uzasadnienia i apelację w niniejszej sprawie – powiedział.

Dariusz S. i Bogusław K. stanęli przed sądem za uprowadzenie dla okupu w czerwcu 2013 roku w Krakowie znanego krakowskiego biznesmena. Porwany zmarł.

Drugiego z mężczyzn oskarżono także o uprowadzenie dla okupu i przetrzymywanie przez kilka dni w styczniu 2017 roku małoletniego pokrzywdzonego. Jak informowało RMF FM, chodziło o 10-letniego chłopca. Śledczy uznali, że oba uprowadzenia były połączone ze szczególnym udręczeniem.

Obaj mężczyźni przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów oraz złożyli obszerne wyjaśnienia. Decyzją sądu Dariusz S. ma także zapłacić grzywnę w wysokości 10 tys. zł. Z kolei Bogusław K. ma zapłacić grzywnę w wysokości 30 tys. zł; ponadto ten ostatni został pozbawiony praw publicznych na okres lat sześciu.

Porwany przez Bogusława K. małoletni został uwolniony po wpłaceniu przez rodziców kwoty 100 tys. euro. Z kolei po śmierci biznesmena, K. przez dłuższy czas żądał w korespondencji SMS-owej od jego najbliższych zapłaty okupu, do czego jednak nie doszło. Po pewnym czasie zaprzestał kontaktowania się z rodziną nieżyjącego biznesmena.

Podstawą skierowania aktu oskarżenia przeciwko mężczyznom stały się materiały dowodowe zebrane w innym śledztwie, dotyczącym szeregu zabójstw popełnionych w latach 90.

Wykazano, że Dariusz S. był jednym z członków tzw. gangu karateków, który w tamtym okresie dokonał kilkudziesięciu wyjątkowo brutalnych napadów rabunkowych w całej Polsce. Razem z dwoma innymi mężczyznami – Robertem S. i Marcinem B. – zostali oskarżeni o napad rabunkowy na posesję Piotra Jaroszewicza i jego żony Alicji w warszawskim Aninie w nocy z 31 sierpnia na 1 września 1992 r., podczas którego mieli oni wspólnie zamordować byłego premiera PRL. Robert S. miał zabić także Alicję Solską-Jaroszewicz oraz dokonać zabójstwa małżeństwa S. w 1991 r. w Gdyni oraz próbować zabić mężczyznę w Izabelinie w 1993 r. Proces w tej sprawie ruszył w drugiej połowie sierpnia przed warszawskim sądem okręgowym; mężczyznom grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.\

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: