NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7286 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
PAMIĘTAJ, ŻE PRZYJMUJĄC TEN PRODUKT SZCZEPIONKOWY STAJESZ SIĘ ISTOTĄ GMO!! KOMUNIKAT KANCELARII PRAWNEJ !!
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
Niemcy. W Münsterland Koronasceptycy przejęli... radio! "Metaliczny głos" nadaje teorie spiskowe o COVID-19
Szczepienia w Rzeszowie. Jednorazowe strzykawki wykorzystano wielokrotnie?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Walt Disney a ziemia. Próby uciszania! Bardzo obszerny artykuł FOTO, VIDEO oryginał EN oraz VIDEO PL – polecam !!! {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Oryginalny plan Walta Disneya dotyczący miejsca, na którym opiera się „ Tomorrowland ” George’a Clooneya, był przerażającą futurystyczną dystopią

Walt Disney
Głównym planem Walta Disneya dla Florydy nie był Disney World, a raczej utopijna społeczność zamknięta w społeczeństwie. 
Disney

Kolejny duży film Disneya „Tomorrowland” z George’em Clooneyem w roli głównej pojawi się w kinach w piątek.Jeśli widziałeś zwiastuny , trudno jest rozszyfrować, o czym jest film.

Młoda dziewczyna (Britt Robertson) za dotknięciem magicznej szpilki zostaje przeniesiona do tajemniczego, futurystycznego świata zwanego Tomorrowland.

W rzeczywistości film , nazwany na cześć futurystycznej sekcji parku rozrywki Disneyland, został zainspirowany oryginalną wizją Walta Disneya dotyczącą Epcot.

Sprawdź oryginalny plan Disneya dotyczący Disney World i Epcot>

Po zbudowaniu Disneylandu w Kalifornii Walt wpadł na pomysł kolejnego projektu Disneya na Florydzie; zmarł jednak w grudniu 1966 r., zanim mógł zobaczyć, jak doszło do skutku. Zanim umarł, dwa miesiące wcześniej nakręcił film, w którym szczegółowo opisał te plany. Jego fragmenty można zobaczyć w zwiastunach i materiałach promujących „Tomorrowland”.

Disney wyprodukował prawie półgodzinny film, znaleziony na YouTube, aby prawodawcy z Florydy uzyskali pozwolenie i prawa do swojego projektu. W nim Disney przedstawił swoje wielkie pomysły na swój ogromny projekt na Florydzie.

projekt epcot
Oryginalny projekt EPCOT istniał jako model Progress City w Magic Kingdom w 1975 roku. 
Disney

Nazywany „Projektem X”, ekspansja Walta na Florydzie nie dotyczyła Disney World, chociaż była to mała część obrazu.

Plan Disneya polegał raczej na zbudowaniu własnego idealnego utopijnego miasta: eksperymentalnej społeczności prototypów jutra – Epcot.

Podczas gdy film Disneya ożywia tę wizję a la Tomorrowland – miejsce pełne nadziei i marzeń – oryginalny  film Disneya dla Epcot brzmiał jak scena rodem z „ Nowego wspaniałego świata ” Aldousa Huxleya , który przewidywał podobny świat w 1932 roku.

Zlokalizowany częściowo w hrabstwach Orange i Osceola, Disney celowo wybrał centrum stanu dla swojego projektu na Florydzie, uznając, że turystom i mieszkańcom będzie łatwo przyjechać samochodem.

Oryginalne plany Disney World Epcot

Disney przez The Original Epcot

Teren znajdował się między Orlando a Kissimmee, kilka mil od skrzyżowania międzystanowej 4 i Sunshine State Parkway (to było przed ukończeniem I95).

tomorrowland walt disney

Disney przez The Original Epcot

Park rozrywki i wszystkie inne obiekty turystyczne – hotele, motele i obiekty rekreacyjne – miały wypełnić jedną małą część projektu Disneya na Florydzie. Tylko ta część jest pięć razy większa od kalifornijskiego Disneylandu.

oryginalny plan na świat disneya

Disney przez The Original Epcot

Cała działka obejmuje 27 400 akrów. To 43 mile kwadratowe, dwa razy więcej niż wyspa Manhattan w Nowym Jorku.

projekt Disney na Florydzie

Disney przez The Original Epcot

Długość lądu miała połączyć gigantyczna kolejka jednoszynowa.

disney world monorail disney world

Disney przez The Original Epcot

W sumie Disney chciał zbudować pięć sekcji składających się z własnego lotniska jutra w hrabstwie Osceola, centrum wejściowego, parku przemysłowego o powierzchni 1000 akrów, parku rozrywki (Walt Disney World) i serca projektu na Florydzie …

Zrzut ekranu 2015 05 22 o godz. 2.58.55
Według Walta Disneya jest to lotnisko jutra. Powyżej byłby park przemysłowy. 
Disney 

Głównym celem projektu Walta na Florydzie było skupienie się na jego eksperymentalnej społeczności prototypów jutra… EPCOT.

Walt Disney Epcot

Disney

Disney opisuje to jako „wspólnotę jutra, która nigdy nie zostanie ukończona”.

tomorrowland2

Disney / „Tomorrowland”

Miasto miało być „planowanym środowiskiem pokazującym światu, co amerykańskie społeczności mogą osiągnąć poprzez odpowiednią kontrolę planowania i projektowania”.

Walt Disney

Disney

Nigdy nie został ukończony. Raczej EPCOT miał być „żywym wzorcem” przyszłych rozwiązań problemów miejskich.

projekt epcot florida

Disney

Prawie 20 000 osób miało zostać wybranych do zamieszkania w prototypowym mieście.

tomorrowland

Disney 

Mieszkańcy żyliby na 50-hektarowej kontrolowanej klimatycznie kuli śnieżnej, gdzie byliby „chronieni przed deszczem, ciepłem, zimnem i wilgocią”.

epcot kopuły klimatyzacji

Disney przez The Original Epcot 

Społeczność w kształcie kuli działałaby jak koło, z węzłem komunikacyjnym znajdującym się w centrum. Trasy rozgałęziały się stąd do wszystkich sektorów miasta.

plan epcot

Disney przez Original Epcot

Centrum składałoby się z biznesu i handlu z zabudową wielorodzinną.

plan miasta epcot

Disney przez Original Epcot

Większość sfery składałaby się z dzielnic mieszkaniowych.

sąsiedztwo disney epcot

Disney przez The Original Epcot

W epicentrum zaplanowano kosmopolityczny hotel i centrum kongresowe o wysokości 30 pięter…

Centrum Hotelowe Epcot

Disney przez The Original Epcot

… Wraz z obszarami handlowymi, które odtworzyły wrażenia ulic w miejscach na całym świecie.

zakupy epcot

Disney przez The Original Epcot

Epcot miałby wszystko, czego kiedykolwiek potrzebowałeś, w tym teatry do produkcji muzycznych i dramatów, restauracje i kurorty.

plan Disney Epcot

Disney przez The Original Epcot

Tutaj systemy skyrail, takie jak kolej jednoszynowa i PeopleMover, zapewniają cały transport naziemny.

monorail walt disney

Disney 

WEDWay PeopleMover (tak brzmi prawdziwa nazwa) również przewozi ludzi. Dziś są one lepiej znane jako TTA – The Tomorrowland Transit Authority – w Disney’s Tomorrowland, Magic Kingdom i Walt Disney World Resort.

peoplemover epcot

Disney przez The Original Epcot 

Pojazdy silnikowe nie zostały całkowicie wyrzucone z miasta. Samochody i ciężarówki poruszały się poniżej poziomów dla pieszych, pod ziemią na oddzielnych drogach.

transport epcot

Disney 

Lobby transportowe EPCOT, w którym można wsiadać i wysiadać z kolei jednoszynowych, a także pasażerowie ludzi, mieściłoby się pod epicentrum miasta. Pomyśl o tym jak o podziemnym terminalu metra, takim jak Grand Central w Nowym Jorku.

epcot systemu kolei jednoszynowej

Disney

Osobliwa droga zapewniała dostęp do wyjścia z miejskiej „bańki”. Sugerowano jednak, że większość mieszkańców jeździłaby swoimi pojazdami tylko podczas „weekendowych wycieczek turystycznych” lub wakacji.

plan Disney Epcot

Disney przez The Original Epcot 

Jeśli chodzi o pracę, każdy miałby pracę … czyli pewną odpowiedzialność za utrzymanie społeczności. Chociaż niektórzy mogli zdecydować się na pracę poza obszarem EPCOT, zachęcano, że wielu pracuje w centrach zakładów pobliskich parków przemysłowych w mieście.

kompleks przemysłowy Epcot

Disney przez The Original Epcot

Tam pracownicy Disneya „współpracowali z poszczególnymi firmami, przyglądając się planom prototypów eksperymentalnych, laboratoriom badawczo-rozwojowym i centrom komputerowym dla dużych korporacji”.

laboratoria badawcze Disney Epcot

Disney przez The Original Epcot

Pod koniec filmu sugeruje się, że ten plan mógłby z łatwością działać w wielu miastach w Ameryce.

tomorrowland

DIsney 

Po śmierci Walta projekt uznano za niepraktyczny i ponownie wyobrażono go sobie jako park rozrywki o futurystycznej architekturze i technologii.

Leśny Park 1982
Widok z góry na Epcot w Disney World 20 lipca 1982 roku, przed debiutem. 
AP Photo / Scott Maclay

Dziś EPCOT służy Disneyowi jako spacer po świecie z krajami, które wydają się pokojowo współistnieć obok siebie.

statek kosmiczny ziemia epcot
Glob w Epcot znany jako Statek Kosmiczny Ziemia. 
Youtube 

Dziś pomysł Disneya żyje – nieco – w utopijnej społeczności Celebration w hrabstwie Osceola na Florydzie. Miasto zostało zaprojektowane i zaplanowane przez Walt Disney Company na początku lat 90.

uroczystość na Florydzie disney

wikicommons / Bobak Ha’Eri

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: