DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: Nowa Ustawa: „Nie popełnia przestępstwa, kto w celu przeciwdziałania COVID-19.. Jakie mogą być konsekwencje tej ustawy? {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Nowa Ustawa: „Nie popełnia przestępstwa, kto w celu przeciwdziałania COVID-19 narusza obowiązki służbowe lub obowiązujące przepisy”

1) po art. 10c dodaje się art. 10d w brzmieniu:

banner-wizytowka-1580899038

„Art. 10d. Nie popełnia przestępstwa, kto w celu przeciwdziałania COVID-19 narusza obowiązki służbowe lub obowiązujące przepisy, jeżeli działa w interesie społecznym i bez naruszenia tych obowiązków lub przepisów podjęte działanie nie byłoby możliwe lub byłoby istotnie utrudnione”.

Nie, to nie jest fikcja literacka, tylko ustawa, która niewątpliwie zostanie przegłosowana przez sejm i senat, a prezydent ją podpisze.

Co ona mówi?

Wszyscy politycy, wszyscy urzędnicy, którzy popełnią jakiekolwiek przestępstwo kowidowe, będą usprawiedliwieni.

Nie będzie można ich za to przestępstwo posadzić do więzienia.

Czyli przestępstwo… nie będzie przestępstwem.

Czego boi się rząd pisowski, że próbuje wprowadzić taką ustawę?

Popatrz, co nam mówi rząd tą ustawą:

cała ta akcja koronawirusowa jest z góry zaplanowana, ukartowana. Musimy wykonywać działania przeciwko narodowi, bo tak zaleca WHO. Będą to działania niezgodne z prawem polskim, dlatego wprowadzamy ustawę, aby chronić siebie i wszystkich urzędników państwowych.

Jakie mogą być konsekwencje tej ustawy?

  • Lekarz nie przyjmie cię do szpitala, umrzesz. Wina nie będzie lekarza, ponieważ działał w interesie społecznym.
  • Policjant pobije cię. Nic mu nie zrobisz, ponieważ działał w interesie społecznym.
  • Policja, wojsko, dane służby, zabiją cię. Nic im nie zrobisz, ponieważ działały w interesie społecznym.
  • Polityk będzie cały czas kłamał i oszukiwał. Nic mu nie zrobisz, ponieważ działał w interesie społecznym.

Co ten PiS wyprawia?

Dlaczego działa przeciwko narodowi?

Robert Brzoza

Ustawa: http://orka.sejm.gov.pl/Druki9ka.nsf/0/890A246E6C0414FAC12585C200360017/%24File/539.pdf

KOMENTARZ

Jak zapewne większość wie , ludzki mózg ma pozostałości po gadzich przodkach. Konsekwencjami naszych negatywnych emocji są konflikt i rywalizacja, z czego obie tworzą sytuację „dzieł i rządź” , niezbędna dla garstki rządzącej większością. Gdy ludzie czują strach przed nieprzetrwaniem , są pod kontrolą gadziego mózgu oraz stadnego umysłu i będą popierać , akceptować , a nawet domagać się , reakcji rządu , wojska i systemu ogółem , by chronili ich przed domniemanym zagrożeniem.

Gadzi mózg jest w rzeczy samej machiną wojenną. Jest również mechanizmem kontroli psychopaty , seryjnego mordercy , gwalciciela i pedofila. Reptyliansko-hybrydowe linie krwi są wszystkimi z nich , ponieważ oni są całkowicie zdominowani gadzimi genami. Gdy pedofil uprawia seks z dzieckiem , istota która go opętała , pobiera energię życiową z czakry podstawy ; a ofiary psychopatów , seryjnych morderców oraz gwalcicieli generują ekstremalne poziomy strachu , którymi żywią się opętujący Reptylianie. Jest to powód , dla którego ci chorzy ludzie często trzymają swoje ofiary w niewoli i w stanie lęku , zanim dokonują swoich czynów. Jest to ta sama zasada , co w satanistycznym rytuale , gdy ofiara wie , że zostanie złożona w ofierze , lecz rytuał jest celowo przedłużany , aby zapewnić maksymalne przerażenie.

Uzależnienie gadziego mózgu do przetrwania i konfliktu , który jest jego pochodną , nie ogranicza się tylko do wojen. Widzimy je na każdym poziomie ludzkich związków i interakcji , gdy ludzie walczą o władzę i kontrolę , rywalizują o wpływy , status oraz pieniądze lub usiłują bronić się przed rzekomymi zagrożeniami , iluzorycznymi czy też nie. Ta rywalizacja , zdesperowane gramolenie się po śliskiej drabinie , prowadzi do tego , że garstka osób posiada o wiele więcej , niż potrzebuje , gdy inni głodują i cierpią z braku podstawowych rzeczy.

Za You Tube

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: