DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Policjanci we Francji: „Żądamy uchylenia tekstów nakazujących noszenie masek” {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Policjanci wściekli na obowiązek noszenia maski we Francji: „Żądamy uchylenia tekstów nakazujących noszenie masek”

Na wideo z 8 września 2020 r, Me Carlo Alberto Brusa, znany prawnik przedstawiany jako gwiazdy futbolu, czyta list otwarty wysłany przez grupę oburzonych policjantów do Prezydenta Republiki Francuskiej Emmanuela Macrona i jego rządu w osobie Jeana Premier Castex i minister spraw wewnętrznych Gérald Darmanin. Kopia została również wysłana do stowarzyszenia Réaction 19. Chociaż źródło listu nie jest tak naprawdę możliwe do zidentyfikowania, bierze on udział w wielokrotnych interwencjach grup policjantów przeciwko zarządzaniu pandemią. To wezwanie do obywatelskiego nieposłuszeństwa, które nie powinno pozostawiać nas obojętnymi.

Następnego dnia w drugim filmieMe Brusa wyjaśnił w następujący sposób: „Umieściłem na ścianie Facebooka kopię listu zaadresowanego do Réaction 19. Wywołało to dużo hałasu. Umieściłem tekst dla Ciebie. Jest podpisany „Les Policiers Indignés”. Nie wiem, kim są ci policjanci. Złożyłem to z obowiązku sumienia, ponieważ jest to list otwarty, więc nie muszę oceniać znaczenia ani wagi tego listu, który nie zawiera żadnej zniewagi ani informacji dla mnie. To było coś, co można było zrobić, ponieważ do tego było dobrze napisane. Więc umieściłem to w sieci i chciałem się tym podzielić ze wszystkimi, ponieważ czytałem niektóre fragmenty, a kiedy czytasz fragmenty, musisz umieścić treść w Internecie, aby nie mieć nieporozumień. „

Wideo Me Carlo Alberto Brusa zostało ocenzurowane na Youtube. Więc zabezpieczyłem to w Internet Archive .

Maître Carlo Alberto Brusa przewodniczy stowarzyszeniom CAB Associés i koordynuje wszystkie sprawy obsługiwane przez współpracujących prawników. Był wykładowcą prawa na Uniwersytecie Paris II Assas oraz na Uniwersytecie Paris IV Panthéon Sorbonne, a swoją działalność jako prawnik rozpoczął w 1994 roku. W 1996 roku stworzył prywatną praktykę, której nazwa stała się Gabinet Brusa w 2001 r. Gabinet Brusa rozrósł się, by 1 stycznia 2017 r. Przekształcić się w kancelarię CAB Associés, której prezesem jest Maître Carlo Alberto Brusa. Wraz z Riccardo Mereu i Hélène Plumet stworzył stowarzyszenie działające na mocy prawa z 1 lipca 1901 r. I dekretu z 16 sierpnia 1901 r. „Reakcja 19”. Pierwszym celem tego stowarzyszenia jest:

„Wdrażanie wszystkich środków prawnych, wszelkich działań prawnych i sądowych, zarówno cywilnych, jak i karnych, w celu sankcjonowania i naprawiania wszystkich ataków na osoby fizyczne i prawne, w szczególności zgodnie ze środkami ustawodawczymi, dekretami i regulacjami, indywidualne i zbiorowe decyzje administracyjne, podjęte przez wszystkie władze państwa francuskiego i Unii Europejskiej w kontekście pandemii Covid-19, skutkujące pozbawieniem obywateli ich podstawowych praw, w szczególności prawa do zdrowie, prawo do przyjazdu i wyjazdu, prawo do pracy, prawo do podejmowania działalności gospodarczej, prawo do handlu oraz do utrzymywania więzi pokoleniowej z osobami starszymi. „


List otwarty od oburzonych funkcjonariuszy policji

List otwarty od oburzonych funkcjonariuszy policji. Akt 1 – Dnia 09-01-2020

Do wiadomości Pana Emmanuela MACRONA, Prezydenta Republiki Francuskiej i jego rządu, w osobie premiera Jean CASTEX i ministra spraw wewnętrznych Geralda DARMANINA. Kopia dla polityków, dla prasy; radia; osobowości medialne. Zajęcie związków zawodowych, medycyny pracy, sądu administracyjnego.

Temat: Policjanci rozgniewani obowiązkiem noszenia maski, żądamy uchylenia tekstów nakazujących noszenie maski.

Panie Prezydencie Republiki, Panie Premierze, Panie Minister Spraw Wewnętrznych, zgodnie z ostatnimi dekretami i zarządzeniami nakładającymi obowiązek noszenia maski (ffp1 zwanej chirurgiczną) w miejscach publicznych, ale także w pomieszczeniach zawodowych wyrażamy nasze głębokie oburzenie z następujących powodów:

  1. Zgodnie z publicznymi wypowiedziami wybitnych profesorów medycyny ( lista w załączniku ), żadne poważne badanie nie uzasadnia stosowania masek w walce z rozprzestrzenianiem się wirusa .
  2. Wręcz przeciwnie, różne głosy naukowe, coraz liczniejsze każdego dnia, publicznie kwestionują skuteczność tych masek, a co jeszcze bardziej niepokoją, alarmują o niebezpieczeństwie takiej praktyki uogólnionej na całą populację. Niektóre wywołują udowodnione ryzyko niedotlenienia . Zastanówmy się przez chwilę: jak to może być nieszkodliwe oddychanie własnym stęchłym powietrzem codziennie przez kilka godzin z rzędu, czasem dłużej niż 8 godzin, jak chcielibyśmy nam dziś narzucić? W związku z tym obowiązek noszenia maski wydaje się poważnym zagrożeniem dla zdrowia publicznego, dlatego wzywamy związki zawodowe do przejęcia medycyny pracy oraz właściwych sądów administracyjnych w celu natychmiastowego zniesienia tego obowiązku.
  3. Dekrety nakazujące noszenie maski opierają się na zaleceniach WHO i Najwyższej Rady Zdrowia Publicznego. Jednak WHO już w 2009 roku wykazała swoją niekompetencję w tej dziedzinie, uznając grypę HIN1 za globalną pandemię, która okazała się fałszywa . Z kolei Wysoka Rada ds. Zdrowia Publicznego składa się z członków, których interesują powiązania (dla niektórych wynosi to setki tysięcy euro, patrz załącznik ) z prywatnymi firmami farmaceutycznymi. Obiektywizm ich opinii jest zatem szeroko kwestionowany, ponieważ wiemy, że prywatne interesy, kierowane ślepym dążeniem do zyskowności, zbyt często są sprzeczne z interesem ogólnym i dobrem wspólnym.

W tych warunkach dekrety te stanowią poważny atak na swobody jednostki i zagrożenie dla zdrowia. Domagamy się dla siebie i dla naszych współobywateli swobody decydowania o noszeniu masek lub niei przy poparciu kilku osób prawnych zdecydowanie potępiamy te arbitralne dekrety jako nielegalne. Ponadto, Panie Prezydencie, wiem, że przy skrupulatnym przestrzeganiu zaleceń (zmiana maski co 4 godziny) zakup masek ffp1 to dodatkowy koszt średnio 350 euro miesięcznie dla rodziny. Widzimy, że wiele osób ma już kłopoty finansowe, trudno jest dostać choćby bilet, godnie zjeść, „związać koniec z końcem”. Ile w praktyce oznacza dla tych ludzi, aby nieuchronnie nosić tę samą maskę kilka dni z rzędu, maskę stając się prawdziwym gniazdem bakterii i zarażając się. ( Patrz załącznik )

W tym kontekście wydaje nam się naprawdę nie do zniesienia nękanie tej samej populacji mandatami w wysokości 135 euro. Ponieważ oprócz trudności finansowych nasi współobywatele oczekują od nas przede wszystkim rozwiązania ich problemów związanych z brakiem bezpieczeństwa. Właśnie z powodu naszego zaangażowania My, Siły Porządkowe, czy to Policja Krajowa, Żandarmeria, Straż Miejska, jesteśmy zaangażowani w walkę z przestępstwami i wykroczeniami, niekiedy z narażeniem życia, w społeczeństwie. wiesz, zawsze bardziej brutalny.

Panie Prezydencie, oficjalnie prosimy Pana: uchylcie te dekrety i nakazy, które nie oddają honoru Francji ani naszemu powołaniu. Rzeczywiście, dzięki naszym ograniczonym środkom działania (bardzo brakuje nam personelu i sprzętu) oraz problemom bezpieczeństwa publicznego, z którymi się borykamy, gwarantujemy to: mamy lepsze rzeczy do zrobienia niż polowanie papierowe maski, zwłaszcza że są bezużyteczne w walce z COVID!

Podczas jednego z waszych przemówień telewizyjnych, panie prezydencie, wskazał Pan, że toczyliśmy wojnę o zdrowie z niewidzialnym wrogiem, nieuchwytnym, ale postępującym … Dziś, pomimo ogłuszającego hałasu medialnego i terroryzowania ludności, możemy zrobić pierwsza ocena tego kryzysu dzięki oficjalnym danym INSEE: krzywa umieralności we Francji jest niewiele większa niż w poprzednich latach . (I to nie z powodu noszenia maski, ponieważ nadal według INSEE szczyt śmiertelności przypada na marzec-kwiecień 2020 r., Dokładnie wtedy, gdy Wasz rząd powiedział coś przeciwnego o maskach, a mianowicie, że były bezużyteczne…) Wciąż według INSEE jest to rak (a nie ukryty)co pozostaje główną przyczyną zgonów we Francji (150 tys. zgonów we Francji rocznie, rak zabija pięć razy więcej niż covid …) Co ciekawe, nie słyszeliśmy Cię na ten temat, o Tobie oczywiście tak bardzo zależy na zdrowiu Francuzów na pamięć, wy, którzy tak szybko wypowiadacie wojnę niewidzialnym wrogom. Zaskoczy nas brak dekretów zakazujących palenia tytoniu czy stosowania pestycydów w rolnictwie. Nie słyszeliśmy, abyście ogłosili narodową mobilizację przeciwko tej pladze, która nie jest ulotna i która co roku dziesiątkuje setki tysięcy istnień ludzkich. Co dziwne, nie było też makabrycznego codziennego liczenia na kanały informacyjne dla tych zapomnianych. Jak niepokojące… Dlaczego ten podwójny standard?

Panie Prezydencie, jak pan wie, my także, Siły Porządkowe, toczymy bezlitosną wojnę. Tę wojnę toczymy z bardzo realną zbrodnią i przestępczością, coraz bardziej widoczną, która już się nie kryje, a która każdego dnia okazuje się coraz groźniejsza. To wojna z coraz bardziej zdeterminowanymi i „dzikimi” jednostkami. Tak więc, panie prezydencie, pytamy: czy naprawdę rozsądne jest zmuszanie ich do ukrywania twarzy w przestrzeni publicznej kosztem ofiar, które oczekują, że zidentyfikujemy tych sprawców? Ponieważ jeśli maski są bezużyteczne przeciwko wirusowi, z drugiej strony są bardzo przydatne dla przestępców.

Podsumowując, panie prezydencie, jakiekolwiek dalsze działania, jakie podejmuje Pan w związku z tym listem otwartym, są skierowane przede wszystkim do historii, ku czci sił porządku, ale także dla naszej wolności. Niech nasi współobywatele wiedzą, że są policjanci i żandarmi, którzy są zgorszeni tymi środkami wolnościowymi. My, oburzeni policjanci, nie będziemy współpracować przy tym złowrogim projekcie, który zakneblowałby Francuzów do tego stopnia, że ​​odebrałoby im prawo do normalnego oddychania. Myślimy również o naszych kolegach kierowcach RATP, którym to zostało nałożone od tygodni, o naszych żołnierzach, naszych nauczycielach, myślimy o naszych dzieciach! Wstydź się, wstyd dla tego rządu!Kiedy rozkazy są wyraźnie niezgodne z prawem, obowiązkiem każdego funkcjonariusza policji jest ich nieprzestrzeganie, ale przeciwstawienie się złym prawom! Odtąd wzywamy teraz wszystkie właściwe organy: zdrowie; sądowy; związki handlowe; zasady; intelektualiści, aby podjąć to pytanie. Ponieważ poza maską chodzi o indywidualne wolności, które są zagrożone dla dobra niewielkiej niewybranej mniejszości. Nie pozwolimy na to i pociągniemy cię do odpowiedzialności. Wystarczy !

Drodzy koledzy, drodzy współobywatele, drodzy Francuzi, nie jesteście sami! Oprzyjmy się z całej siły przeciwko temu, co wydaje się być znęcaniem się i rzeczywistym zagrożeniem dla naszego zdrowia, zdrowia naszych dzieci, a zwłaszcza najbardziej wrażliwych ludzi, naszych starszych. Jeśli nic nie zostanie zrobione dzisiaj – teraz – pojawią się inne, bardziej libertyobójcze i arbitralne środki, jest to nieuniknione. Dlatego wzywamy wszystkich naszych kolegów i kolegów z innych korporacji w dziedzinie zdrowia, transportu, stowarzyszeń, sektora prywatnego, obywateli, towarzyszy, wszystkich ludzi dobrej woli, aby przyłączyli się do naszego ruchu, aby stawili opór drukując to przesłanie. , rozpowszechniając ją, a przede wszystkim tworząc barierę dla tej dyktatury zdrowia, która podstępnie chciałaby, aby każdy dzień stawała się coraz pilniejsza.

Zjednoczmy się RAZEM dla wolnej Francji. BEAT THE MUZZLE, aby VIVE LA FRANCE!

Oburzeni policjanci.

guyboulianne.com

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: