Tomasz Komenda
Tomasz Komenda/ Fot.Instagram

Historia Tomasza Komendy poruszyła serca wszystkich Polaków. To właśnie on przez 18 lat odsiadywał wyrok za zabójstwo, którego nie popełnił. Teraz w jego życiu w końcu zaczyna się układać! Bowiem już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko!

Tomasz Komenda i jego historia poruszyły serca wielu Polaków. Nieprawdopodobny i niesprawiedliwy scenariusz, jaki napisało mu życie, został przełożony na ten filmowy.

Właśnie odbyła się uroczysta premiera filmu o Tomaszu, “25 lat niewinności”, na której sam zainteresowany oświadczył się swojej ciężarnej partnerce!

Ostatnie wydarzenia spowodowały, że ludzie zaczęli się bardzo interesować Tomaszem oraz tym, jak teraz wygląda jego życie prywatne. W tym celu, Komenda i jego wybranka, zostali zaproszeni do studia “Dzień Dobry TVN”, w którym opowiedzieli o oczekiwaniach na dzidziusia. Od razu zdradzili, że spodziewają się chłopca…

“Będzie miał na imię tak jak prowadzący program” – wyznał Tomasz Komenda.

“Filip? Naprawdę?” – zapytali z niedowierzaniem prowadzący.

“Jakie to jest piękne” – skomentował wzruszony Filip Chajzer.

Jak się okazuje, Tomasz już nie może się doczekać synka. Uważa, że rola ojca, to ta najważniejsza w życiu. Wyznał jednak, że żałuje, że musiał tak długo na nią czekać…

“U faceta najważniejsze jest, żeby usłyszał słowo ‘tata’. Szkoda tylko, że dopiero po 44 latach” – powiedział w programie.

Serdecznie gratulujemy przyszłym rodzicom!

alaluna.pl