Szydło wyrzuciła to z siebie! „Stop tym absurdom!”

Beata Szydło
Autor: Artur Hojny/Super ExpressBeata Szydło

Beata Szydło od ponad roku jest europosłanką i tam działa na rzecz Polski. Czasem dzieli się w mediach społecznościowych tym, co robi w pracy. Szczególnie, gdy w grę wchodzą sprawy polskie. Była polska premier postanowiła zabrać głos w sprawie tematu: stref wolnych od LGBT. Szydło się wkurzyła.

banner-wizytowka-1580899038

Oj, Beata Szydło mocno się wkurzyła. Europosłanka, która w tym tygodniu stała się gwiazdą tygodnika „Do Rzeczy” – SPRAWDŹ, postanowiła mocno zareagować na to, co dzieje się w Parlamencie Europejskim. Kolejny raz europarlament zajmu się Polską, a konkretnie sprawami związanymi z praworządnością w naszym kraju i pojawianiem się tzw. „stref wolnych od LGBT”, czyli przyjmowaniu przez niektóre samorządy w Polsce uchwał dotyczących tego tematu. Poruszona tym jest Beata Szydło. Była premier zabrała głos, wypominając koleżankom i kolegom z PE, że zajmują się nie tym, czym powinni i co, jak wyjaśnia, jest teraz najważniejszą i kluczową sprawą.

Na Facebooku Szydło napisała wprost: – Przed UE wiele problemów związanych z walką z pandemią i spowodowanym przez nią kryzysem gospodarczym. Tymczasem niektórzy europosłowie zamiast rozwiązywać realne problemy, wolą znów debatować o Polsce, dając wiarę #fakenews o „strefach wolnych od LGBT”. Stop tym absurdom! – zdenerwowała się nie na żarty.

Zdenerwowany jest też jej kolega, europoseł Joachim Brudziński, który napisał na Twitterze: – W #PE trwa kolejny lewacki atak na Polskę. Padają absurdalne, oderwane od rzeczywistości zarzuty, wobec naszego kraju. Można z politowaniem machnąć ręka ale jak widzę polskich europosłów z PO którzy entuzjastycznie oklaskują te idiotyzmy to niestety ręce opadają – ocenił ostro.

se.pl