DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ściągnął spodnie na rynku i zrobił kupę. Potem jeszcze poprawił {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Jeden incydent kałowy za drugim i to w samym centrum miasta! Służby są bezradne, bo mężczyzna, który już raz zrobił kupę na rynku i został za to ukarany jest typowym przykładem na prawdziwość powiedzenia, że sprawca zawsze wraca na miejsce zbrodni – bo wrócił na rynek i znowu ściągnął spodnie i…

Bulwersującą sprawę opisał Super Express. Na rynku w Nowym targu nie tylko odchody gołębi stanowią problem. Bo o ile gołębie można zrozumieć, to dorosłego człowieka raczej już trudno. A to właśnie 37-latek na oczach wszystkich, na nowotarskim rynku ściągnął spodnie i załatwił się! Incydent kałowy – bo tak mieszkańcy prześmiewczo zdarzenie opisują w mediach społecznościowych – stał się jednak przedmiotem całkiem poważnego postępowania policji z Nowego Targu.

banner-wizytowka-1580899038

Jak mówi na łamach Super Expressu rzeczniczka KPP w Nowym Targu, sprawa jest o tyle bulwersująca, że mężczyzna na rynku kupę zrobił już nie raz, a dwa razy! Pierwszy incydent miał miejsce w miniony poniedziałek. 37-latek jakby nigdy nic ściągnął spodnie, przyjął pozę „na skoczka narciarskiego” i siup! – wypróżnił się na płytę rynku. Kiedy zakładał spodnie, zbulwersowani mieszkańcy zadzwonili po policję. Ta – jak relacjonuje Dorota Garbacz, rzecznik prasowa KPP w Nowym Targu, delikwenta złapała i ukarała mandatem. Okazało się, że 37-latek to osoba bez stałego miejsca zamieszkania. Oprócz mandatu musiał po sobie posprzątać, wlepiono mu też karę dodatkową – prace społeczne.

Na niewiele to się jednak zdało, bo kilka dni później ten sam mężczyzna znowu przyszedł na rynek, i znowu zrobił na nim kupę! Mimo tego, że w centrum Nowego Targu są ogólnodostępne i bezpłatne toalety! Sprawą znowu zajmuje się policja. A mieszkańcy zastanawiają się, czy będzie kolejne „podejście”.

tvs.pl

 

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: