DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

MOCNE PRAWDZIWE GORZKIE BEZ CENZURY – KRZYSZTOF TYTKO I PIOTR RYBAK O PRAWDZIWEJ TWARZY POLAKÓW W POLSCE KTÓRZY JUŻ NIE CHCĄ MIEĆ POLSKI SYGNALIZUJĄC TO WŁASNĄ POSTAWĄ „IDIOTÓW”

 

banner-wizytowka-1580899038

PAŃSTWO POLSKIE W DZIEDZINIE ŻYCIA GOSPODARCZEGO I POLITYCZNEGO JUŻ NIE ISTNIEJE ZA CHWILĘ ZNIKNIE FIZYCZNIE Z MAP ŚWIATA , A WSZYSTKO TO DZIĘKI WIĘKSZOŚCI POLAKÓW ICH POSTAWY O KTÓRYCH MÓWI W MATERIALE POWYŻSZYM PAN TYTKO I PAN RYBAK !!!

miejsce-na-reklame.

One thought on “MOCNE PRAWDZIWE GORZKIE BEZ CENZURY – KRZYSZTOF TYTKO I PIOTR RYBAK O PRAWDZIWEJ TWARZY POLAKÓW W POLSCE KTÓRZY JUŻ NIE CHCĄ MIEĆ POLSKI SYGNALIZUJĄC TO WŁASNĄ POSTAWĄ „IDIOTÓW”

  1. hej Jack a kolory kapelusza marcina przypadkowo białoniebieskie jak flaga narodu wysranego nie wiem czy ludzie slepi? w dodatku w logo nptv 3 trojkaty a w symbolice trojkat ma wartosc 6,3 boki i 3 kąty, a tu 3 trojkąty, czyli 666, poza tym mają glejt na publiczne lzenie narodu wysranego, zatem mają podsycac antysemityzm Polakow i poprzez zbieranie numerow dzwoniących pomoc zneutralizowac ich potem w terenie

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: