DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Łukaszenko przybywa do Soczi {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/
” Łukaszenko (orzeł bez maski 🙂 przyleciał do Soczi , gdzie dziś odbędą się rozmowy z Putinem na temat przyszłości stosunków rosyjsko-białoruskich i dalszych perspektyw Białorusi. Na lotnisku przywitał go miejscowy gubernator. Rozmowy Putina i Łukaszenki będą się toczyć jeden na jeden bez świadków. Nie będą ograniczone w czasie. Jak powiedział Kreml, będą trwać tak długo, jak to konieczne. Żadne dokumenty będą podpisywane. Chodzi o osiągnięcie fundamentalnych porozumień dotyczących przyszłości Państwa Związkowego i integracji gospodarczej. Cichanouska siedząca na Litwie powiedziała, że ​​żałuje, że Putin prowadzi dialog z dyktatorem, a nie z ludem, a także zapowiedziała, że ​​„nowy rząd” tj, rząd opozycji, zrewiduje wszystkie porozumienia między Łukaszenką a Putinem Jeśli Putin i Łukaszenka dojdą do porozumienia, nie będzie „nowej władzy” w rozumieniu opozycji. Czy na Białorusi rządzić będzie dalej sam Łukaszenka, czy też uzgodniona przez obie strony nowa osoba, która zastąpi Baćkę, okaże się wkrótce. Baćka z gwarancjami bezpieczeństwa może przejść na odpowiednie stanowisko w Państwie Związkowym” opis na podstawie
Główny

1. Łukaszenko poleciał do Soczi, gdzie dziś odbędą się rozmowy na temat przyszłości stosunków rosyjsko-białoruskich i dalszych perspektyw Białorusi. Na lotnisku spotkał się z miejscowym wojewodą.

2. Rozmowy Putina i Łukaszenki na temat przyszłości Białorusi będą się toczyć jeden na jeden bez świadków. Nie będą ograniczone w czasie. Jak powiedział Kreml, będą trwać tak długo, jak to konieczne. Czy Old Man się targuje? Oczywiście, że tak.
3. Wcześniej zapowiadano, że dokumenty nie zostaną podpisane. Chodzi o osiągnięcie fundamentalnych porozumień dotyczących przyszłości Państwa Związkowego i integracji gospodarczej.
4. Siedząca na Litwie Juanita Tikhanovskaya powiedziała, że ​​żałuje, iż Putin prowadzi dialog z dyktatorem, a nie z ludem, a także zapowiedziała, że ​​„nowy rząd” zrewiduje wszystkie porozumienia między Łukaszenką a Putinem, które zostaną osiągnięte.

Wierzę, że jeśli Putin i Łukaszenka dojdą do porozumienia, nie będzie „nowej władzy” w rozumieniu Juanity na Białorusi.
Czy będzie sam Łukaszenka, czy uzgodniona osoba, która zastąpi Batkę, która przejdzie na stanowisko w Państwie Związkowym.
Jeśli się nie zgadzają, możliwe są opcje.

colonelcassad.livejournal.com
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: