DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ZNAMY CENĘ SZCZEPIONKI NA KORONAWIRUSA W POLSCE. RZĄD ZAMÓWIŁ DAWKI DLA CAŁEJ POPULACJI {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Adam Niedzielski ujawnił ile będzie kosztować szczepionka i kiedy będzie dostępna dla Polski. Rząd zamówił taką ilość dawek, by wystarczała dla całej populacji.

Minister Zdrowia Adam Niedzielski był gościem programu „Newsroom” w WP.PL.

Jak tłumaczył, Polska znajduje się w grupie zakupowej razem z innymi krajami Unii Europejskiej. Negocjacje toczone są z różnymi koncernami farmaceutycznymi. Ministerstwo szacuje, że szczepionka będzie dostępna w grudniu, a do Polski trafi w marcu lub kwietniu.

Szef resortu zdrowia ujawnił, że specyfik kosztować będzie około 2 EUR, czyli w przeliczeniu około 9 zł. Dodał, że rząd zrobi wszystko, by szczepionka była refundowana lub kosztowała symboliczną złotówkę.

Ministerstwo wielokrotnie wypowiadało się na temat przymusu szczepień i najprawdopodobniej szczepienie na koronawirusa nie będzie obowiązkowe.

W Polsce doszło łącznie do 73 tys. zakażeń koronawirusem. 2169 osób zmarło.

warszawawpigulce.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: