DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

W Niemczech, według reprezentatywnego badania, strach przed utratą dobrobytu jest znacznie większy niż przed zarażeniem koronawirusem.

Pandemia koronawirusowa spowodowała w tym roku wielką, ogólną niepewność wśród niemieckiego społeczeństwa. Aktualne badania pokazują, czego ludzie się najbardziej boją. Okazuje się, że miejsce troski o zdrowie zajęły inne lęki.

banner-wizytowka-1580899038

Czego Niemcy boją się najbardziej?

W Niemczech, według reprezentatywnego badania, strach przed utratą dobrobytu jest znacznie większy niż przed zarażeniem koronawirusem. Tak wynika z ankiety „Obawy Niemców” (niem. „Die Ängste der Deutschen”), która została przeprowadzona na zlecenie ubezpieczyciela R + V i ma zostać przedstawiona dziś w Wiesbaden.

Okazało się, że około połowa obywateli Niemiec obawia się spowolnienia gospodarczego spowodowanego pandemią. Natomiast tylko około jedna trzecia boi się poważnej choroby. „Zgodnie z naszymi ustaleniami, ludzie znacznie bardziej boją się, że wirus zagrozi ich dobrobytowi niż zdrowiu” – powiedziała Brigitte Römstedt, kierownik badania.

Badanie ma wieloletnią tradycję

Co roku, począwszy od 1992 r., badanie przeprowadzane jest osobiście na grupie około 2.400 Niemców w wieku 14 lat i starszych. Tego lata ankieta trwała od 8. czerwca do 21. lipca. Metodologicznie, uczestnicy proszeni są o ocenę podanych zagadnień w skali od jednego (brak strachu) do siedmiu (bardzo silny strach).

Ze względu na długofalowy efekt, badacze uważają badanie za swego rodzaju mały „sejsmograf” przedstawiający niemiecką wrażliwość na politykę, gospodarkę, środowisko, rodzinę i zdrowie.

Źródło: www.ruv.de

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: