DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Nauczyciele odmówili poddania się darmowym testom na koronawirusa {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jak informuje Wójt Gminy Leżajsk – Krzysztof Sobejko w dniu wczorajszym stwierdzono dwa kolejne przypadki koronawirusa. Mężczyzna 86 lat z gminy Leżajsk – w szpitalu, kobieta 70 lat z gminy Nowa Sarzyna – w szpitalu. W kwarantannie 135, w tym 66 z decyzji Sanepidu.

Szkoły w Gminie Leżajsk od poniedziałku funkcjonują normalnie, czyli w trybie stacjonarnym. Po wykonaniu blisko 90 testów, u jednego nauczyciela stwierdzono wynik pozytywny. Nauczyciel ten przebywa w izolacji. Pozostali nauczyciele, po otrzymaniu negatywnego wyniku, zostali zwolnieni z kwarantanny, z wyjątkiem sześciu nauczycieli Zespołu Szkół w Brzózie Królewskiej, którzy odmówili poddania się darmowym testom na koronawirusa.

lezajsk4u.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: