DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Oszuści udają lekarzy!!!!. NFZ ostrzega!!!!!!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Uwaga na oszustów, którzy w czasie epidemii próbują wyłudzić nasze dane osobowe, udając lekarzy. Przed takimi działaniami przestępców ostrzega Narodowy Fundusz Zdrowia.

Do pacjentów dzwonią osoby, które twierdzą, że są lekarzami. Powołują się Narodowy Fundusz Zdrowia i informują że najbliższa przychodnia jest zamknięta. Proponują za to pomoc w wystawieniu recepty, stawiają jednak warunek – pacjent musi im podać swoje dane osobowe. Do tej pory takie telefony odbierali przede wszystkim starsi pacjenci, ze wschodniej Polski.

Do Delegatury Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Białej Podlaskiej dotarła informacja o działaniach osoby z Lublina podającej się za lekarza, która chce wyłudzić dane osobowe. Sprawa dotyczy pacjentów zapisanych do NZOZ Ośrodek Zdrowia w Tucznej. Oszust dzwonił do pacjentów, informując ich, że przychodnia jest zamknięta i proponował wystawienie recepty. Takie telefony otrzymały osoby w wieku od 54 do 76 lat.

Narodowy Fundusz Zdrowia prosi osoby starsze o nieprzykazywanie telefonicznie jakichkolwiek danych osobowych nieuprawnionym osobom.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “(autor:LALA) – Oszuści udają lekarzy!!!!. NFZ ostrzega!!!!!!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: