DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Obszerny opis: Testy szczepionek zawieszone w USA z powodu problemów z jednym z ochotników. {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/
 Największebadanie III fazy szczepionki Covid-19 opracowywane przez AstraZeneca i Uniwersytet Oksfordzki i prowadzone w dziesiątkach ośrodków w USA zostało zawieszone z powodu podejrzenia poważnej reakcji niepożądanej u wolontariusza z Wielkiej Brytanii.

Rzecznik AstraZeneca , lidera wyścigu o szczepionkę Covid-19, powiedział w oficjalnym oświadczeniu, że „standardowy proces badań przesiewowych firmy doprowadził do zawieszenia szczepień, aby umożliwić analizę danych dotyczących bezpieczeństwa”.

banner-wizytowka-1580899038

Nie było od razu jasne, kto wszczął spór i czy w ogóle się zaczął – możliwe, że wstrzymanie testów zostało wykonane przez AstraZeneca z inicjatywy firmy, a nie na polecenie jakiegokolwiek regulatora. Charakter działania niepożądanego i czas jego wystąpienia również nie są jeszcze znane, chociaż zdaniem osoby zaznajomionej z tym problemem oczekuje się, że osoba, która otrzymała powikłania w eksperymencie, wyzdrowieje.

Rzecznik AstraZeneca opisał przerwę jako „rutynowe działanie, które powinno nastąpić, gdy w jednym z badań wykryta zostanie potencjalnie niewyjaśniona choroba. Należy zbadać przyczynę, aby zapewnić integralność testów. ” Rzecznik AstraZeneca powiedział również, że firma „pracuje nad przyspieszeniem rozstrzygnięcia konkretnego wydarzenia, aby zminimalizować potencjalny wpływ na termin rozprawy”.

Osoba zaznajomiona z rozwojem poinformowała nas, że badanie zostało zawieszone z „nieuzasadnionej ostrożności”. Inna osoba zaznajomiona z tą sprawą, która również wypowiadała się pod warunkiem zachowania anonimowości, powiedziała, że ​​incydent nieuchronnie wpłynie zarówno na inne badania szczepionki AstraZeneca, które są obecnie prowadzone, jak i na badania kliniczne prowadzone przez innych producentów szczepionek.

Kliniczne przerwy w badaniach nie są rzadkie, jednak nie jest jeszcze jasne, jak długo może trwać opóźnienie AstraZeneca. Jednak pomimo pilnej potrzeby znalezienia nowych sposobów powstrzymania globalnej pandemii , badania firmy – podobnie jak wszystkie opracowywane szczepionki Covid-19 – są obecnie ściśle monitorowane przez amerykańskie organy regulacyjne. Jak dotąd incydent AstraZeneca jest pierwszym zawieszonym badaniem szczepionki III fazy Covid-19.

Firmy skanują teraz swoje bazy danych w poszukiwaniu podobnych incydentów podobnych działań niepożądanych, według anonimowych przedstawicieli innych twórców szczepionek.

AstraZeneca rozpoczęła trzecią fazę testów w USA pod koniec sierpnia. Według rządowego rejestru Clinicaltrials.gov, badanie jest obecnie prowadzone w 62 ośrodkach w Stanach Zjednoczonych, choć niektóre z nich jeszcze nie rozpoczęły rekrutacji uczestników. Badania fazy 2 zostały wcześniej rozpoczęte w Wielkiej Brytanii, Brazylii i RPA.

Istnieje wiele różnych reakcji, które można sklasyfikować jako podejrzewane poważne działania niepożądane. Są to stany kliniczne wymagające hospitalizacji, wystąpienia choroby zagrażającej życiu, a nawet śmierci ochotnika. Nie jest jeszcze jasne, z którym z tych skutków ubocznych spotkała się firma AstraZeneca, jednak istnieje ryzyko, że FDA zablokuje  wszelkie próby uzyskania pozwolenia na szczepienie interwencyjne.

Badanie fazy 1/2, które zostało zgłoszone w lipcu, wykazało, że około 60% z 1000 uczestników, którzy otrzymali szczepionkę, doświadczyło skutków ubocznych. Wszystkie skutki uboczne, w tym gorączka, bóle głowy, bóle mięśni i reakcje w miejscu wstrzyknięcia, oceniono jako łagodne do umiarkowanych. Wszystkie opisane skutki uboczne również ustąpiły podczas badania.

Szczepionka AstraZeneca, znana jako AZD1222, wykorzystuje adenowirus, który przenosi gen jednego z białek SARS-CoV-2, wirusa wywołującego Covid-19. Adenowirus ma na celu pobudzenie układu odpornościowego do wytworzenia odpowiedzi ochronnej przeciwko SARS-2. Platforma była wcześniej testowana w eksperymentalnych szczepionkach przeciwko innym wirusom, w tym wirusowi Ebola.

Zgodnie z raportem opublikowanym w zeszłym tygodniu przez National Institutes of Health, do badania fazy 3 w USA zostanie włączonych około 30 000 uczestników w 80 ośrodkach w całym kraju. 

thebigtheone.com

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: