DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: Chcą umieścić w Szczecinie pomnik szatana. Jako wzór podali Baphometa z Watykanu i innych kościołów {Autor Gabi}  

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Kilka tygodni temu informowaliśmy o bardzo nietypowym projekcie zgłoszonym do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Anonimowi mieszkańcy zgłosili pomysł budowy w al. Jana Pawła II lub na placu Adamowicza pomnika/instalacji „rogatego bóstwa”. Nietypowy i kontrowersyjny projekt został odrzucony z powodów formalnych. Jak się okazuje, to nie koniec sprawy. Do mediów trafiła informacja o tym, że autorzy projektu zamierzają się odwołać od decyzji miasta.

banner-wizytowka-1580899038

Autorzy kontrowersyjnego projektu czują się dyskryminowani. „Ciągle zbieraliśmy materiały pokazujące wizerunki szatana”.

„Budowa na planie pentagramu i cyfr 666 instalacji artystycznej rogatego bóstwa Baphometa lub jak kto woli szatana, znanego z wielu rzeźb i malowideł umieszczonych w kościołach” będzie prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjną inicjatywą w historii Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Początkowo pomysł wydawał się żartem, ale jego autor anonimowo rozesłał do mediów informację, że zamierza odwołać się od decyzji magistratu, który odrzucił koncepcję budowy instalacji/pomnika „rogatego bóstwa” w Szczecinie.

– Nie rozumiemy, dlaczego wcześniej utrudniano nam złożenie projektu. Pracowaliśmy nad nim wiele dni. Zaczęliśmy go pisać już na początku, bo w pierwszych dniach składania wniosków do SBO, aby projekt został jak najszybciej zweryfikowany. Dlatego właśnie to nasz projekt ma pierwszy numer na liście, bo był jako pierwszy złożony. Pierwszego dnia wprowadziliśmy poprawne formalnie dane, podaliśmy kwotę mieszczącą się w limicie, dodaliśmy zdjęcia i opis. Nie zatwierdzaliśmy go wtedy, bo było na to jeszcze bardzo dużo czasu. Nie chcieliśmy o czymś zapomnieć i potem żałować, że nie można nic poprawić. Ciągle zbieraliśmy materiały, zdjęcia wnętrz kościołów, z Polski i Europy, z Watykanu pokazujące wizerunki Szatana – czytamy w wiadomości od autorów projektu. – Nie ukrywamy, że wzorowaliśmy się na projekcie z poprzedniej edycji SBO, czyli budowie pomnika Krzysztofa Jarzyny że Szczecina, szefa wszystkich szefów. Bo spełniał on wszelkie wymogi i został dopuszczony do głosowania, które wygrał – tłumaczą pomysłodawcy.

Autorzy projektu dodali też zdjęcia pomnika, na którym wzorowali swój pomysł. To rzeźba Baphometa Świątyni Szatana, która tymczasowo stanęła przed stanowym parlamentem w Arkansas. Jak wyglądała, można zobaczyć

Magistrat odrzucił pomysł z powodu braków formalnych

Według informacji przekazanych przez autorów koncepcji, odwołanie trafiło już do magistratu. W lipcu w rozmowie z portalem wSzczecinie.pl Magda Błaszczyk, dyrektor Biura Dialogu Obywatelskiego Urzędu Miasta w Szczecinie argumentowała odrzucenie projektu brakami formalnymi.

– Ktoś złożył taki projekt, było to zgodne z procedurami, projekt został przeczytany, ale posiadał liczne braki formalne. Projekt był bezimienny i nie posiadał listy poparcia. Co więcej, autor usunął swoje konto internetowe w systemie SBO – mówiła dyrektor Magda Błaszczyk.

Autorzy zapowiadają odwołanie, ale projekt nadal pozostaje bezimienny, stąd też trudno dopytać ich o szczegóły koncepcji lub to, czy jest to prowokacja. W tegorocznej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego zgłoszono 202 pomysły. Głosowanie odbędzie się jesienią.

Kluczowe pytanie należy tu zadać: po co w Watykanie i niektórych kościołach katolickich, umieszczają rzeźby szatana i demonów?

Za Robert Brzoza

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: