DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Iran wzywa Wielką Brytanię do podjęcia natychmiastowych działań w celu spłaty 40-letniego długu {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Ministerstwo Obrony Iranu w oświadczeniu w czwartek wezwało Wielką Brytanię do podjęcia praktycznych działań w celu spłaty 40-letniego długu wobec tego kraju.

Reagując na brak spłaty długu przez Londyn, w oświadczeniu dodano, że brytyjskie władze odmówiły spłaty długu pod różnymi pretekstami, takimi jak bezprawne i okrutne sankcje, co zaszkodzi ich reputacji na arenie międzynarodowej, podał IRNA.

banner-wizytowka-1580899038

Podczas gdy brytyjski sekretarz obrony przyznaje, że 40-letni dług Wielkiej Brytanii wobec Iranu jest związany z przestrzeganiem międzynarodowych przepisów i zapewnieniem irańskich praw narodowych, oczekuje się, że Londyn podejmie praktyczne i natychmiastowe kroki w celu nadrobienia przeszłości, aby niezadowolenie Irańczyków z Wielkiej Brytanii nie zmniejszyło się. Kontynuuj, zanotował oświadczenie.

Dług jest oparty na niezależnej sprawie sądowej, która nie ma nic wspólnego z uwolnieniem więźnia i innymi sprawami, a wyroki zostały wydane wiele lat przed sprawą uwięzionych przestępców.

Jeśli chodzi o wysokość długu, nierzeczywiste liczby publikowane w mediach są dalekie od rzeczywistości, a zgodnie z terminem płatności ostateczne kwoty zostaną obliczone wraz z odpowiednimi odsetkami, głosi oświadczenie.

Zadłużenie to związane jest z umową zakupu czołgów podpisaną w 1971 roku przez brytyjskie Ministerstwo Obrony i reżim Pahlavi, zgodnie z którą Wielka Brytania miała dostarczyć do Iranu 1500 czołgów i pojazdów opancerzonych.

Dług, lub orzeczenie sądowe, pochodzi z niedostarczenia irańskiemu ministerstwu obrony czołgów Chieftain sprzed 1979 roku.

Wielka Brytania odmówiła wykonania kontraktu po obaleniu szacha, mimo że Iran zapłacił wszystkie pieniądze z góry.

Maraton ma na celu wyegzekwowanie międzynarodowego orzeczenia sądowego z 2012 roku, przyznającego Iranowi 400 milionów funtów za niezrealizowanie przez rząd Wielkiej Brytanii kontraktu na dostarczenie Iranowi czołgów Chieftain.

Wielka Brytania wniosła do sądu prawie 500 milionów funtów jako poręczenie nagrody, ale twierdzi, że nie może dokonać płatności, nie mówiąc już o zapłaceniu odsetek narosłych od 2008 r., Ponieważ Ministerstwo Obrony Iranu jest podmiotem objętym sankcjami.

Iranowi pozostały dwie główne drogi odblokowania gotówki wniesionej do sądu przez Wielką Brytanię. Pierwszą z nich jest prośba do biura wdrażania sankcji (OFSI) Ministerstwa Skarbu o dobrowolne zaakceptowanie, że 400 milionów funtów może zostać wypłacone Centralnemu Bankowi Iranu, a nie irańskiemu Ministerstwu Obrony. Bank centralny nie jest podmiotem objętym sankcjami UE.

Iran złożył odwołanie na piśmie dwa lata temu, ale OFSI nie wydał żadnego orzeczenia.

Iran ma ubiegać się o orzeczenie sądu brytyjskiego w sprawie, w której nakazuje Wielkiej Brytanii wpłacenie 400 milionów funtów do kasy Banku Centralnego. Prawnicy rządu Wielkiej Brytanii w sądzie jasno powiedzieli Justice Phillipsowi, że będą sprzeciwiać się wszelkim wymogom wypłaty pieniędzy bankowi centralnemu w gotówce lub w naturze, ponieważ ostatecznym beneficjentem będzie Ministerstwo Obrony.

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: