NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7286 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
PAMIĘTAJ, ŻE PRZYJMUJĄC TEN PRODUKT SZCZEPIONKOWY STAJESZ SIĘ ISTOTĄ GMO!! KOMUNIKAT KANCELARII PRAWNEJ !!
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
Niemcy. W Münsterland Koronasceptycy przejęli... radio! "Metaliczny głos" nadaje teorie spiskowe o COVID-19
Szczepienia w Rzeszowie. Jednorazowe strzykawki wykorzystano wielokrotnie?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Łukasz Szumowski w RMF FM zdradza kulisy wakacji w Hiszpanii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Były minister zdrowia Łukasz Szumowski w Porannej rozmowie w RMF FM opowiedział o swoich wakacjach w Hiszpanii. Zdjęcia polityka przebywającego na jachcie na Wyspach Kanaryjskich zaledwie kilka dni po złożeniu dymisji wywołały ogromną dyskusję. „To jest coś na co czekałem latami, ponieważ (żeglowanie – przyp. RMF FM) pozwala posiedzieć parę godzin w nocy, jak się płynie, samemu” – powiedział.

Jednym z kluczowych wątków dzisiejszej Porannej rozmowy w RMF FM był wyjazd Łukasza Szumowskiego na wakacje pod żaglami w czasie, gdy Polska odnotowywała duże przyrosty nowych zakażeń koronawirusem.

28 sierpnia „Super Express” opublikował zdjęcia na których widać jak były minister zdrowia, w towarzystwie nieznanego mężczyzny, odpoczywa na jachcie w kurorcie Morro Jable. Tabloid sugerował nawet, że rząd zmienił termin publikacji listy krajów z zakazem lotów do Polski (na której była Hiszpania), żeby Szumowski zdążył wrócić do kraju.

To nawet nie Hiszpania. Ja po prostu spędziłem na morzu tam około 10 dni z jedną osobą. Wydawało mi się, że trochę prywatności będzie można uzyskać żeglując po oceanie, a okazuje się, że nawet tam,  niestety, ktoś robi zdjęcia, co nie jest przyjemne. Ale wakacje się udały, spędziliśmy naprawdę wiele, wiele godzin – ponad 100 – żeglując – mówił o wyjeździe były minister zdrowia. Dodał też, że na ląd on i jego kompan zeszli tylko raz i to na wyspę, na której według jego wiedzy nie potwierdzono żadnego przypadku zakażenia koronawirusem.

Szumowski odniósł się również do zarzutów, że wypoczywał na luksusowym, oceanicznym jachcie. To pokazuje właśnie wiedzę i rzetelność, bo jacht oczywiście wspaniały. Dzielna jednostka, świetnie sobie radzi w dużych falach i przy dużym wietrze, ale ma raptem 12 metrów, dwie kajuty i ma 20 lat, ale jest cudownym jachtem, który przepłynął ocean. Do luksusu to może… były dwie osoby, więc można powiedzieć, że jest wygodnie – stwierdził były polityk PiS.

NIE PRZEGAP: Łukasz Szumowski gra na fortepianie u Roberta Mazurka

„Na jachcie pokazuje tors kiedy jest wiedza o tym, że z powrotów wakacyjnych nie ma setek zakażeń”

Robert Mazurek w audycji RMF FM zwrócił byłemu ministrowi uwagę, że jeszcze 31 lipca Szumowski mówił, że nie pojedzie na wakacje, bo przecież ryzykujemy, że epidemia gdzieś wybuchnie. Z kolei wiosną polityk PiS mówił, że wszyscy Polacy powinni zapomnieć o tradycyjnych wakacjach w tym roku.

Ale wiosną mieliśmy zupełnie inną wiedzę – odpierał zarzuty gość RMF FM.

A 31 lipca jaką mieliśmy wiedzę? Taką samą! Trzy tygodnie później Łukasz Szumowski pokazuje tors na jachcie w Hiszpanii – zaznaczył Mazurek.

Na jachcie pokazuje później, kiedy już wiedza o tym, że z powrotów wakacyjnych jest po kilkanaście, po kilkadziesiąt osób (zarażonych – przyp. RMF FM), a nie setki. To już jest ważna informacja, a druga taka, że – jak już mówiłem – ja spędziłem te 10 dni w dwie osoby w pomieszczeniu na wodzie – wskazywał Szumowski.

Chwilę później poseł tłumaczył, że długo marzył o takim wyjeździe. To jest coś na co czekałem latami, ponieważ pozwala posiedzieć parę godzin w nocy jak się płynie samemu.

Publikacja wywołała duży rozgłos, bo rząd sugerował, że wakacje powinniśmy spędzać w Polsce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Łukasz Szumowski w RMF FM wspomina wakacje i gra na fortepianie

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: