DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

SKANDAL !! Dom Białoruski z nową siedzibą na Saskiej Kępie.Premier Morawiecki i Swiatłana Cichanouska przeszli ulicami Warszawy {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Dom Białoruski z nową siedzibą na Saskiej Kępie. Premier Morawiecki przekazał Cichanouskiej zabytkową willę

Premier Mateusz Morawiecki i liderka białoruskiej opozycji Swiatłana Cichanouska / autor: PAP/Radek Pietruszka

Premier Mateusz Morawiecki i liderka białoruskiej opozycji Swiatłana Cichanouska / autor: PAP/Radek Pietruszka

Premier Mateusz Morawiecki i liderka białoruskiej opozycji Swiatłana Cichanouska, która przebywa z wizytą w Warszawie, przeszli Krakowskim Przedmieściem do pomnika Adama Mickiewicza.

Cichanouska wraz z premierem Morawieckim występowała w środę na Uniwersytecie Warszawskim. Później oboje wyruszyli spod bramy uniwersyteckiej na spacer.

Zgromadzeni na ulicach Warszawy przedstawiciele mniejszości białoruskiej klaskali i krzyczeli: „Swieta prezydent” i „żywie Biełaruś”; mieli białoruskie flagi i transparenty z napisami „Wolna Białoruś”.

Premier i Cichanouska zatrzymali się m.in. przy Pałacu Prezydenckim, gdzie znajdują się tablice upamiętniające ofiary katastrofy smoleńskiej. Swój spacer zakończyli pod pomnikiem Adama Mickiewicza.

Premierowi i liderce białoruskiej opozycji towarzyszyli m.in. wicepremier, minister rozwoju Jadwiga Emilewicz, szef KPRM Michał Dworczyk oraz poseł KO Michał Szczerba.

W środę premier wręczył także Cichanouskiej klucze do nowego Domu Białoruskiego w Warszawie. Liderka białoruskiej opozycji spotkała się również z szefem NSZZ „Solidarność” Piotrem Dudą. W czwartek natomiast ma wziąć udział w Forum Gospodarczym 2020 w Karpaczu i spotkać się z liderem PO Borysem Budką.

Cichanouska według oficjalnych wyników przegrała wybory prezydenckie z 9 sierpnia. Od 9 sierpnia trwają protesty Białorusinów, którzy uważają, że wybory zostały sfałszowane.

(PAP)

Mat. pomocniczy

SKANDAL! Ciechanouska dostała od Morawieckiego klucz do willi dla propagandowej TV BIEŁSAT

SKANDAL! Swietłana Ciechanouska dostała klucze od Mateusza Morawieckiego w prestiżowej dzielnicy Warszawy na Saskiej Kępie przy ul. Krynicznej. Willa nazywana jest jedną z „pereł modernizmu’. Słynny architekt Lucjan Korngold zaprojektował go w 1936 roku stała się rezydencją ambasadora Francji, a później, do 2015 roku, mieszkał w niej ambasador Tunezji. Budynek ma powierzchnię ponad 600 metrów kwadratowych, a w 2017 roku został wpisany do rejestru zabytków. Teraz będzie siedzibą propagandowe TV BIEŁSAT utrzymywanej z Polaków pieniędzy. Dostali też od Morawieckiego 50 milionów złotych z naszych podatków i dalej będziemy ich utrzymywać

Za You Tube

 

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: