DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: Zaszczepić nie dam żadnego z moich dzieci… {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

banner-wizytowka-1580899038

Uświadomić o szczepionkach i tym, co zawierają to jedno, ale zobaczyć co się dzieje z dzieckiem po szczepieniu to inna sprawa…

Gdybym wcześniej wiedziała, że to taki syf, nigdy nie dałabym dziecku tego podać.

Mój synek urodził się zdrowy i do pierwszego roku można powiedzieć, że szczepionki mu wyszły, bo miał AZS, ale był rozwinięty prawidłowo. Po roku umiał już korzystać z nocnika, a i wypowiadał pierwsze słowa do czasu szczepionki mmr. Tu zaczęło się: zapalenie ucha, niedosłuch, cofnięcie w rozwoju.

Całą podstawówkę uczył się z orzeczeniem, nie rozumiałam, dlaczego, więc zapytałam lekarkę, a ona na to, że taki się urodził. No w to nie uwierzyłam, ale ona do wszystkich płatnych szczepień namawiała, podobno coś z tego miała.

Kolejne dziecko córka zdrowa, wszystko super i to samo po pierwszym roku: alergie, astma, ale nie umiałam tego połączyć ze szczepionkami, kolejne dziecko jak na razie tylko alergie, kolejne dziecko, córka urodzona zdrowa, przyrost wagi dobry mierzona przez położną zapisy w książeczce i szczepionka Synflorix… cudo, po której moja córka przestała przybierać na wadze.

Tak jak wcześniej chodzić zaczęła mając 1,5 roku, ale na kolejne szczepienia nie poszłam i zaszczepić nie dam żadnego z moich dzieci…

Czytelniczka

Foto: Envato

Za Robert Brzoza

miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Robert Brzoza: Zaszczepić nie dam żadnego z moich dzieci… {Autor Gabi}

 1. Wiecie ludzie co powinniśmy zrobić. Pójść, wyjebać ich na zbity ryj, i niech nie wracają. „Za co będą pytać” za zatajanie prawdy, zmuszanie do szczepień, niszczenie zdrowia dzieciom i wiele więcej, a to wszystko za „dodatkowe pieniądze od producentów szczepionek, za podawanie szczepionek i testowanie ich na ludziach”

  1. https://miziaforum.com/2020/09/07/czytajcie-ulotki-to-wasze-zdrowie-i-waszych-dzieci-autor-gabi/

   dziwny zbieg okoliczności. „nie dziwcie się. dostajemy jakieś wymieszane gówno w szczepionkach, a później takie efekty”.
   oni k*** będą tłumaczyć że „dziecko takie się urodziło”.
   A niby K**** skąd mam wiedzieć że, to nie przez szczepionki, z dzieckiem tak sie stało, dzieje?!. oni będą kit wciskać „że takie się urodziło”. Kase straci państwo „formalność, dochód , dofinansowanie do wypłat. Zmuszają nas „pod pretekstem ciężkich kar”, „i będą się cieszyć, że mają więcej w portfelu, a nam niszczą życie”
   trzeba dać ” porządnie im w ryj i na bruk. każdy kto jest w to wplątany”

   Dr Theresa Dhesiher w swoich badaniach pokazała że wiele szczepionek jest zanieczyszczonych DNA

   Wykazuje, że DNA tych płodów (zazwyczaj hodowla jest na częściach kilku płodów) w ciągu nawet pół godziny, wchodzi w łączność trwałą z komórkami macierzystymi dziecka szczepionego. Genetycy określają takie dziecko jako mutanta ze względu na posiadanie DNA nie tylko matki i ojca ale wielu ojców i wielu matek.„Ryzyko dla dzieci polega na tym, że komórki macierzyste w naszych ciałach są tymi najbardziej wrażliwymi na przyjęcie zanieczyszczeń i rozwinięcie mutacji, a komórki macierzyste mogą spoczywać w uśpieniu w ciele dziecka przez dekady, aż do czasu, kiedy zostaną powołane do akcji.

   Po roku umiał już korzystać z nocnika, a i wypowiadał pierwsze słowa do czasu szczepionki mmr. Tu zaczęło się: zapalenie ucha, niedosłuch, cofnięcie w rozwoju.

   córka urodzona zdrowa, przyrost wagi dobry mierzona przez położną zapisy w książeczce i szczepionka Synflorix… cudo, po której moja córka przestała przybierać na wadze.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: