DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Lekarze rodzinni mogą już zlecać testy na koronawirusa poprzez aplikację {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Lekarze podstawowej opieki zdrowotnej mogą już zlecać badania na koronawirusa poprzez aplikację gabinet.gov.pl – poinformował w sobotę rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz.

banner-wizytowka-1580899038
Wizyta u lekarza

Tania Kolinko / Shutterstock

Strategia walki z COVID-19 na jesień

Ministerstwo przygotowało strategię działań, która ma – w zamyśle resortu – m.in. zwiększyć efektywność wykorzystania personelu medycznego i infrastruktury. Resort wyjaśnia, że strategia ma związek m.in. z tym, że w okresie jesienno-zimowym przyjdzie nam mierzyć się nie tylko z COVID-19, ale także infekcjami, które zwykle pojawiają się o tej porze roku.

Jednym z jej elementów jest włączenie podstawowej opieki zdrowotnej do zlecania testów pacjentom z infekcją dróg oddechowych. „Tak jak z każdą infekcją pacjenci w pierwszej kolejności trafiają do POZ, czyli pod opiekę lekarza rodzinnego”.

Jak poinformował rzecznik resortu zdrowia: – W ramach aplikacji gabinetowej na stronie gabinet.gov.pl Ministerstwo Zdrowia uruchomiło funkcjonalność kierowania na testy związane z koronawirusem dla lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej.

Lekarze boją się o bezpieczeństwo

Lekarze POZ obawiają się jednak o bezpieczeństwo swoich pacjentów i personelu medycznego. Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce (zrzeszajace 4,5 tys. lekarzy rodzinnych) w piśmie do MZ wskazywało m.in., że nieuzasadniony jest wymóg osobistego badania fizykalnego pacjenta przed zleceniem diagnostyki laboratoryjnej w kierunku SARS-CoV2.

„Strategia z pewnością jest potrzebna, bez niej trudno byłoby zaplanować walkę z COVID-19. Ale potrzebna jest rozmowa o tej strategii, dlatego wystąpiliśmy z propozycją spotkania. Chcemy rozmawiać o roli POZ w strategii, o testowaniu, teleporadach i narzędziach, jakie można zastosować – powiedział PAP rzecznik Kolegium dr Michał Sutkowski.

Minister zdrowia Adam Niedzielski ma spotkać się z przedstawicielami kolegium w poniedziałek.

medonet

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: