DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Jarosław Pinkas apeluje: Musimy w tym roku zaszczepić się na grypę {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Kurwa.

Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas w Radiu ZET przyznał, że maski tylko „w jakiejś mierze, nie w pełni zatrzymują patogeny”.

banner-wizytowka-1580899038

Natomiast jej głównym celem jest „świadczenie o tym, że jest pandemia”.

Maseczki mają przypominać o pandemii, a nie ochraniać przed wirusami 😆😆dobrze, że choć potwierdził oficjalnie, że ich zakładanie to debilizm i tylko pokazówka w celu wprowadzania kontroli społecznej.,

„Im więcej ludzi nosi maseczkę, tym się bardziej racjonalnie zachowują i pamiętają o tym, że jesteśmy w bardzo trudnym czasie – przekonywał”.

Niech ktoś zatrzyma tą karuzelę absurdu 🤦‍♂️😖

Za Facebook

miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Jarosław Pinkas apeluje: Musimy w tym roku zaszczepić się na grypę {Autor Gabi}

  1. Już to widzę, ” wciśniecie nam jakieś gówno a nie szczepionkę. To co nam podacie, nie będzie miało nic wspólnego z grypą i kooronawirusem” „znów podacie ludziom jakieś chemikalia by zubożał im rozum i ciało”. Po zaszczepieniu świata, „NAGLE KORONAWIRUS ZNIKA, JAK BY GO NIGDY NIE BYŁO”. Ku***** dobrze sobie to planujecie. Tym prędzej trzeba was wyj****ać z posad i na bruk.

    1. Od lat „chcecie nas tępić” konstytucja wam zabrania, to sobie pryskacie nas „gównem z powietrza”, a to że nie działa, to wymyśliliście koronawirusa ku**** „to musi być bezpośrednie podanie” i O, „TRZEBA SIE SZCZEPIĆ”. „żebyście k*** zd**li”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: