NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7286 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
PAMIĘTAJ, ŻE PRZYJMUJĄC TEN PRODUKT SZCZEPIONKOWY STAJESZ SIĘ ISTOTĄ GMO!! KOMUNIKAT KANCELARII PRAWNEJ !!
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
Niemcy. W Münsterland Koronasceptycy przejęli... radio! "Metaliczny głos" nadaje teorie spiskowe o COVID-19
Szczepienia w Rzeszowie. Jednorazowe strzykawki wykorzystano wielokrotnie?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – „Ameryka i my”, czyli o Ameryce od kuchni oczami korespondentów RMF FM i RMF Classic

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dziś rusza przedsprzedaż książki „Ameryka i my” autorstwa Pawła Żuchowskiego korespondenta RMF FM w Waszyngtonie i jego żony Lidii Krawczyk dziennikarski RMF Classic w USA. Premiera książki 16 września.

Książka „Ameryka i my” to nie tylko obraz współczesnej Ameryki pokazanej przez pryzmat interesujących miejsc, zdarzeń i ludzi. Dziennikarze RMF FM i RMF Classic z humorem odsłaniają kulisy swojego prywatnego i zawodowego życia.

Kilka barwnych, kolorowych relacji, układających się, jak szkiełka w kalejdoskopie, w urzekający obrazek.

To książka zarówno dla fanów Ameryki, jak i jej przeciwników, dla tych, co planują wizytę w USA, tych, co już tam byli i tych, którzy nie wybierają się za ocean.

To książka o Ameryce od kuchni, pisana przez pryzmat różnych wydarzeń, uroczystości, w których mieliśmy okazję uczestniczyć jako dziennikarze, na przestrzeni ponad dekady spędzonej w USA. To w dużym stopniu relacje z miejsc, do których w normalnych okolicznościach, bez dziennikarskich akredytacji, nie mielibyśmy wstępu – mówi autorka Lidia Krawczuk, dziennikarka RMF Classic.

Pokazujemy Stany Zjednoczone, ale także naszą pracę. Wspominamy, jak spakowaliśmy walizki w Szczecinie i znaleźliśmy się w Waszyngtonie, jest o przejmowaniu placówki, pierwszych krokach w politycznej stolicy świata. Opowiadamy o wielu ważnych wydarzenia, w których braliśmy udział – podkreśla Paweł Żuchowski amerykański korespondent RMF FM.

Lidia Krawczuk i Paweł Żuchowski – małżeństwo polskich dziennikarzy radiowych, zabierają Czytelników w podróż do Stanów Zjednoczonych, w których mieszkają od ponad 11 lat. Wraz z nimi dzięki ich dziennikarskim zmysłom ( i akredytacjom otwierającym wiele drzwi ) możemy być w samym środku najciekawszych wydarzeń w USA, a to, co dotychczas znaliśmy jedynie za pośrednictwem mediów, poznajemy z bardzo, bardzo bliska.

W książce można przeczytać między innymi o tym:

– Co kryje się za drzwiami Białego Domu, Gabinetu Owalnego i innych pokoi przy Pennsylvania Avenue 1600 w Waszyngtonie

– Jakie to uczucie: znaleźć się w samym sercu huraganu

– Dlaczego do Nowego Jorku można jeździć na okrągło i nigdy się nie nudzi?

– Jak wygląda z bliska Fabryka Snów, kogo można spotkać w Hollywood i co się dzieje na czerwonym dywanie

– Jakie emocje towarzyszyły startom wahadłowców z przylądka Canaveral?

– Co czujesz, widząc na własne oczy szaleńca chodzącego po linie rozpiętej między budynkami, na wysokości prawie dwustu metrów?

– Jak się porywa tłumy w USA, czyli o amerykańskich kampaniach wyborczych i… oficjalnych pochówkach.

Autorzy wspominają spotkania z najważniejszymi światowymi politykami ale i gwiazdami. Zdradzają kulisy wywiadów z Lennym Kravitzem czy Jennifer Lopez.

11 lat pracy w USA to naprawdę dużo czasu. Wiele ciekawych i zaskakujących wydarzeń. To w zasadzie przygoda życia. Byliśmy w miejscach, których bez akredytacji odwiedzić się nie da. Braliśmy udział w imprezach, których wcześniejsze edycje oglądaliśmy jedynie w telewizji. Nigdy nawet przez myśl nie przeszło nam, że za kilka lat będziemy mogli przyglądać się im z bliska. Ale musieliśmy też sobie poradzić z wieloma trudnymi sytuacji – mówi Paweł Żuchowski.

Jestem korespondentem RMF FM a Lidia RMF Classic. Jesteśmy jednak tak naprawdę zgranym duetem. Kiedy ja potrzebuję nagrać wideo relację, Lidia staje się moim operatorem. Ale była też i taka historia, gdy po eksplozji na platformie wiertniczej na Zatoce Meksykańskiej znaleźliśmy się w Nowym Orleanie i musiałem opowiedzieć słuchaczom o tym wydarzeniu. Po eksplozji nastąpił wyciek ropy. Była to największa katastrofa ekologiczna w historii USA. Działo się to daleko od lądu. Jak opowiedzieć słuchaczom o tym wydarzeniu, nie widząc tego? To wówczas właśnie Lidia załatwiła łódź i mnie przetransportowała w pobliże. Zaskoczyła mnie wówczas bardzo. Zachował się nawet krótki film z tej wyprawy – podkreśla Paweł Żuchowski.

Takich zaskakujących i ciekawych historii w ciągu 11 lat było wiele – zapewniają autorzy. Nie wszystkie zostały opisane w książce „Ameryka i my”. To pewien wycinek ich dziennikarskiej przygody. Ameryka ich oczami przez pryzmat wydarzeń, w których uczestniczyli. Premiera książki 16 września. Dziś ruszyła przedsprzedaż.

KSIĄŻKĘ MOŻNA ZAMÓWIĆ KORZYSTAJĄC Z TEGO ADRESU

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: