DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: Olbrzymie protesty w państwie żydowskim {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W Polsce media głównego ścieku milczą jak zaklęte. Natomiast o Białorusi tuby medialne głównego ścieku trąbią na okrągło. Tak wygląda objektywność gdy chodzi o fakty.

Ponownie masowy protest w Jerozolimie i w innych miastach przeciwko premierowi Netanjahu.

Dziesiątki tysięcy Izraelczyków ponownie wychodzi na ulice przeciwko premierowi Netanjahu.

W Izraelu już dziesiąty tydzień z rzędu tysiące ludzi protestuje przeciwko premierowi Netanjahu.

Według niezależnych mediów ponad 20 000 ludzi zgromadziło się przed samą siedzibą premiera w Jerozolimie. W Tel Awiwie protestujący blokują ulice wokół placu Rabina. Protestują także na ponad 300 mostach i głównych skrzyżowaniach w całym kraju oraz pod prywatnym domem Netanjahu w nadmorskim mieście Cezarea.

Znaki noszone przez protestujących zawierają takie teksty jak „Liar-yahu” i „Liar Netanyahu, go home”. Wcześniejsze protesty doprowadziły do ​​walk z policją i demonstrantami, a co najmniej trzydzieści osób zostało aresztowanych. Protesty są kontynuowanie nie tylko w Jerozolimie, na które nie uzyskano zezwolenia.

Izraelczycy mają już dość!

Korupcja i covid-19 i ogromne bezrobocie. Protestujący chcą, aby Netanjahu odszedł, ponieważ jest podejrzany o korupcję i oszustwa. Toczą się przeciwko niemu trzy procesy korupcyjne. Sprawy przesłuchań świadków rozpoczną się w styczniu. Netanjahu nie ma zamiaru ustąpić i nazywa protesty motywami politycznymi. Oprócz zarzutów o korupcję, pojawia się również coraz większa krytyka Netanjahu w sprawie restrykcji dotyczącej covid-19. Izrael początkowo zdołał opanować koronawirusa, ale złagodzenie doprowadziło do nowego wzrostu liczby infekcji. W Izraelu bezrobocie wzrosło do ponad 20 procent.

Sobota 05.09.2020 –  11 tydzień demonstracji i żądania dymisji Netanjahu. 

Tysiące ludzi skandowało hasła pod jego oficjalną rezydencjią w Jerozolimie, a drogi i mosty były zablokowane w innych częściach kraju.

Protestowano już jedenasty tydzień z rzędu.  Protestujący domagają się rezygnacji Netanjahu. Uważają między innymi, że premier nie rozwiązuje właściwie kryzysu koronowego; liczba infekcji szybko rośnie z powodu wszelkiego rodzaju ulg, a liczba bezrobotnych również znacznie wzrosła w ostatnim czasie.

Ponadto Netanjahu jest zamieszany w skandal korupcyjny. Toczą się przeciwko niemu trzy procesy, a protestujący uważają, że nie może on pozostać premierem oskarżony o przestępstwa.

Pobici przez policję i aresztowani demonstranci. Ranni  funkcjonariusze policji.

W ostatnich tygodniach protesty były nie tak gwałtowne, ale ostatniej nocy doszło do incydentów, w tym do blokady miejsc dostępu dla protestujących wprowadzonej przez policję. Kilku funkcjonariuszy policji zostało rannych. Aresztowano trzynastu protestujących. Mimo głośnej afery i trwających już od 11 tygodniu masowych protestów, premier Netanjahu odmawia ustąpienia.

Według niego protesty są dziełem anarchistów.

Pozostaje zadać pytanie. Gdzie są te wszystkie medialne i polityczne w Polsce media krzykacze gdy chodzi o Izrael i o dziejących się tam protestach dotyczących żądań ustąpienia premiera Izraela Netanjahu?

Te które tak zawzięcie od rana do nocy trąbią w sprawie protestów na Białorusi.

Co, Soros nie sponsoruje? Nie ma rozkazów z Waszyngtonu?

Kurator z USA nie pozwala by na terenie Polin działała rada koordynująca protesty w Izraelu?

Przeciwko Łukaszence jest zwoływana narada w Brukseli z inicjatywy Polin i karłowatych kraików bałtyckich, a w sprawie bezprawia w Izraelu, gdzie są obrońcy demonstrantów?

foto: Twenty20

Za Robert Brzoza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: