DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Bill Gates nie toleruje krytycznych raportów koronacyjnych i przekupuje media {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Bill Gates

analizy autorytatywnego magazynu Columbia Journalism Review (CJR) wynika, że ​​Bill Gates zainwestował około 250 milionów dolarów w główne media, takie jak BBC, The Guardian, The New York Times, Financial Times, Le Monde i inne. Nie jest jasne, czy przekupił także holenderskie media, ale często bezkrytycznie przejmują one doniesienia z prasy międzynarodowej. Podczas pandemii przekupione media przedstawiły Billa Gatesa jako „eksperta ds. Zdrowia”, chociaż nie ma on wykształcenia medycznego.

Ponadto Gates finansuje armię „niezależnych” weryfikatorów faktów, w tym Poynter Institute i Gannett, którzy wykorzystują swoje platformy do obalania „teorii spiskowych” i „dezinformacji”. W rezultacie krytyczne doniesienia prasowe na temat Fundacji Gatesa są bardzo rzadkie, powiedział Tim Schwab z CJR.

Unikali naszych pytań i próbowali nas osłabić

Fundacja Billa i Melindy Gatesów odmówiła komentarza na temat rewelacji, ani też nie powiedziałaby dokładnie, ile pieniędzy przekazano dziennikarzom. W 2007 roku w Los Angeles Times opublikował jeden z nielicznych artykułów krytycznych wobec Gates Foundation. Na przykład okazało się, że miliarder inwestuje w branże związane z pracą dzieci. „Odmawiają odpowiedzi na pytania i tak naprawdę nie chcą odpowiadać na nic” – powiedział główny autor Charles Piller.

„Unikali naszych pytań i próbowali nas podważyć” – powiedział dziennikarz Alex Park po zbadaniu szczepionek przeciwko polio, które Fundacja Gatesa rozpowszechniła na całym świecie.

Kiedy więc zobaczysz kolejny artykuł wychwalający Billa Gatesa do nieba, możesz założyć się, że odpowiedzialny dziennikarz był w słoju ze słodyczami miliardera. Dotyczy to również „weryfikacji faktów”.

9news/com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: