DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ulewne deszcze i porywiste wiatry ogarniają części Australii {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Australia czeka na mokry koniec weekendu, a deszcze pochłoną większość wybrzeża od wschodu i zachodu.
W dzisiejszych czasach w południowo-zachodniej Australii Zachodniej nasilą się deszcze i porywiste wiatry, gdy dolina i zbliżający się front łączą się nad regionem.
Australia czeka na mokry koniec weekendu, a deszcze pochłoną większość wybrzeża od wschodu i zachodu. (9News)
W północno-wschodniej Nowej Południowej Walii i nadbrzeżnym wschodnim Queensland spodziewana jest deszczowa pogoda z prognozowanymi opadami.
Przewiduje się również, że wiatry na lądzie wokół szerokiego wyżu spowodują lekkie przelotne opady nad zachodnią Tasmanią.
Oto pogoda w całej Australii w niedzielę 6 września 2020 r.

KRAJOWA PROGNOZA

NSW & ACT

ZWIĄZANE Z

Prysznice, od chłodnego do zimnego na północnym wschodzie. Mgła, a potem słońce, od chłodnego do zimnego na południowym wschodzie.
Mgła, potem słoneczna, na południowym zachodzie chłodno-zimno. Słonecznie, od chłodnego do łagodnego na północnym zachodzie.
Poranny okres zachmurzenia w Sydney, przewidywane minimum 11 ° C i 20 ° C.
Niejednolita mgła na zachodzie i niewielka szansa na lekki deszcz. Przeważnie słoneczne popołudnie. Po południu słabe wiatry z prędkością wschodnia / północno-wschodnia od 10 do 20 km / h.
Niejednolita mgła i mróz tego ranka w Canberze, z temperaturą szczytową 17 ° C, powyżej 0 ° C. Przeważnie słoneczne popołudnie. Lekkie wiatry.
00:10 EST

Teren

Wiktoria

Przeważnie słonecznie, od chłodnego do zimnego na południowym zachodzie. Słoneczne, chłodno-zimno na południowym wschodzie.
Słonecznie, od chłodnego do łagodnego na północnym zachodzie. Mgła potem słoneczna, na północnym wschodzie chłodno-zimno.
Niejednolita poranna mgła na zewnętrznych przedmieściach Melbourne i słoneczna, z minimalną temperaturą 7 ° C, która prawdopodobnie wzrośnie do 20 ° C. Lekkie wiatry z prędkością od 20 do 30 km / hw godzinach porannych.

Queensland

Późny prysznic, od chłodnego do łagodnego na południowym wschodzie. Przeważnie słonecznie, na północnym wschodzie ciepło. Słonecznie, ciepło na zachodzie.
Pochmurno i możliwe przelotne opady w Brisbane, najprawdopodobniej późnym rankiem i popołudniem. Prognozuje się minimum 16 ° C oraz maksimum 25 ° C. Szansa na burzę po południu.
Lekkie wiatry, przechodzące w południowo-wschodni od 15 do 25 km / hw środku dnia, a późnym wieczorem zmieniające się w światło.

 

Zachodnia australia

Wietrznie z deszczem, od chłodnego do łagodnego na południowym zachodzie. Późny prysznic, ciepły na południu. Słonecznie, gorąco na północy.
Pochmurno w Perth z bardzo dużą możliwością przelotnych opadów deszczu, najprawdopodobniej po południu i wieczorem. Temperatura osiągnie maksimum przy 22 ° C, powyżej 14 ° C.
Porywisty wiatr po południu i wczesnym wieczorem. Wiatry północno-zachodnie od 15 do 25 km / h, wzrastające do 25 do 40 km / h rano, a następnie późnym popołudniem z 20 do 30 km / h.

Południowa Australia

Przeważnie pochmurno, łagodnie na południowym wschodzie. Przeważnie słonecznie, centralnie ciepło. Wietrznie, bardzo ciepło na zachodzie. Przeważnie słonecznie, na północy od łagodnego do ciepłego.
Przeważnie słonecznie, z minimalną temperaturą 10 ° C i maksymalną 23 ° C. Wiatry od 15 do 20 km / h, wiejący z północnego na północny zachód od 15 do 25 km / h rano, potem północno-wschodni wieczorem.
W międzyczasie rtęć poszybuje jutro w całym stanie, przy czym oczekuje się, że najwyższe temperatury przekroczą średnią o ponad 10 stopni Celsjusza.
Dolina niskiego ciśnienia związana z frontem przyniesie gorące i suche wiatry północne do południowych części SA, prowadząc do najprawdopodobniej najcieplejszego dnia na początku sezonu przez co najmniej pięć lat.
Gorące, suche i porywiste wiatry również spowodują wzrost zapylenia i podniesienie oceny zagrożenia pożarowego do „Ekstremalnego” dla North West Pastoral i Zachodniego Wybrzeża oraz osiągnie co najmniej „Ciężki” w kilku miejscach, w tym w Port Augusta, Cleve, Ceduna i Leigh Creek .
mapa synoptyczna
Przejście frontu wprowadzi dużo chłodniejszą masę powietrzną i przyniesie wiatry południowe, zwiększając wilgotność.
W konsekwencji, do wtorku do południa słupek rtęci spadnie znacząco, osiągając maksymalnie 10 stopni chłodniej niż poprzedniego dnia. Dodatkowo, chłód wiatru zmniejszy się o kilka stopni.

Tasmania

Przeważnie pochmurno, na południu chłodno. Prysznic oczyszczający, od chłodnego do zimnego na północnym zachodzie. Przeważnie pochmurno, północno zimno.
Częściowe zachmurzenie w Hobart, temperatura minimalna 6 ° C, maksymalna temperatura 18 ° C. Wiatry N / NW od 15 do 25 km / h, wczesnym popołudniem północno-zachodni, północno-zachodni wczesnym popołudniem, następnie 20-30 km / h wieczorem N / NW.

Północne terytorium

Przeważnie słonecznie, na północy gorąco. Słonecznie, od ciepłego do bardzo ciepłego wewnątrz i na południu.
Słonecznie w Darwin z temperaturą szczytową 36 stopni Celsjusza, z najniższego poziomu 23 stopni. Słaby wiatr, przechodzący rano od 25 do 35 km / h od E, a po południu od 15 do 25 km / h od N / NE.
9news.com
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: