DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: Setki rozgniewanych Belgów stawia przed sądem Billa Gatesa, Belgię i brytyjskiego epidemiologa {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Chcą zniesienia wszystkich reżimów koronawirusowych. Pozew został złożony przez 240 Belgów z grupy Viruswaanzin.be. Ich prawnik Michael Verstraeten powiedział w „Brussels Times”, że środki te naruszają nasze wolności i wyrządzają więcej szkody niż pożytku.

„Bez lockdownu byłoby mniej ofiar śmiertelnych”, powiedział Verstraeten. „Nie masz pojęcia, ilu ludzi umiera w wyniku izolacji. Uważamy, że potrzebne są inne środki, środki, które nie szkodzą gospodarce i nie ograniczają praw i wolności ludzi”.

Wirusowe szaleństwo pokazuje, że rządy podejmowały decyzje polityczne w oparciu o błędne modele i działały w wyniku paniki. Grupa domaga się 10.000 euro na każdego skarżącego za każdy dzień obowiązywania reżimu.

Belgowie pozywają Billa Gatesa do sądu, ponieważ jest on największym darczyńcą na rzecz WHO i jest zaangażowany w wiele projektów związanych ze szczepieniami koronawirusowymi. Atakują również konsultanta i epidemiologa WHO, Neila Fergusona, za wymyślanie infekcji i śmiertelności, które były „wszystkie fałszywe”.
Verstraeten powiedział, że od tego czasu setki innych osób zarejestrowały się do udziału w procesie.

Podczas procesu skarżący będą nosić widoczne maski do zastraszania, aby wysłać sygnał, że rządy „zastraszają” cywilów zasadami opartymi na informacjach, które zdaniem grupy są fałszywe.
„Coraz więcej ludzi ma już dosyć tych działań”. Nie czują się tu już jak w domu. Czują się tak, jakby ich społeczeństwo całkowicie się zmieniło”, powiedział Verstraeten. „Jest wiele konfliktów. Ludzie są przerażeni i zastraszani, bo mają inne zdanie. Artykuły naukowe nie są publikowane, jeśli ich treść nie jest zgodna z zaleceniami WHO“.

Sprawa rozpoczęła się we wtorek w Brukseli.

Przygotował: Robert Brzoza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: