DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PRÓBOWAŁA TO UKRYĆ ZARAZA W SEJMIE! MARSZAŁEK ZAKAŻONA KORONAWIRUSEM -Zakazona-wicemarszalek-Malgorzata-Gosiewska {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Koronawirus SARS-COV-2 znów zaatakował w Sejmie. Tym razem uderzył w najwyższych szczeblach – w wicemarszałek z PiS. Przy okazji potwierdza się wcześniejsza teza – politycy tej partii próbują ukrywać zakażenia.

Kolejne zakażenie koronawirusem SARS-COV-2 wśród polityków. Tym razem zaraza dopadła wicemarszałek Sejmu. Małgorzata Gosiewska niebezpiecznym patogenem zakaziła się w czasie wakacyjnego wyjazdu.

Jak informuje PAP, Małgorzata Gosiewska zaraz po powrocie z wakacji zapobiegawczo wykonała test w kierunku SARS-COV-2. Jak się okazało, był pozytywny. Polityk czuje się dobrze, nie ma objawów chorobowych, przebywa na kwarantannie. Twierdzi, że nie miała żadnych kontaktów służbowych, a sanepid wie o wszystkich osobach (miało być ich zaledwie kilka), z którymi się widziała.

Politycy PiS ukrywają koronawirusa?
To już kolejne zakażenie koronawirusem SARS-COV-2 wśród polityków. Co ciekawe, gdy wirus dopada kogoś z opozycji, zaraz dowiaduje się o tym opinia publiczna – posłowie i senatorowie wydają oświadczenia i informują o swym stanie zdrowia. Zupełnie inaczej jest w przypadku członków PiS. Jak zauważa „Gazeta Wyborcza”, w partii panuje zmowa milczenia – zakażenia ujawniane są, dopiero gdy po nieoficjalnych doniesieniach do poszczególnych zakażonych docierają media.

I tak jako pierwsza o zakażeniu Małgorzaty Gosiewskiej napisała właśnie „Wyborcza” – dostali nieoficjalną informację, którą udało im się potwierdzić u pani marszałek. Dlaczego sama nie wyjawiła choroby? Nie wiadomo. Wiadomo, że tak samo było między innymi z posłem Witoldem Czarneckim. Swoje zakażenie ukrywał także wiceminister sportu Jacek Osuch.

Politycy PiS twierdzą, że nie ma żadnej zmowy milczenia, a zakażenia wśród nich to ich sprawa prywatna. Tymczasem opozycja wie swoje. – PiS jest po prostu głupio, bo premier twierdził, że nie ma się czego bać, a są kolejne przypadki – mówi „Wyborczej” Michał Szczerba z KO.
planeta.pl

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: