DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ONZ: Szczepionka finansowana przez Gatesa powoduje wybuch polio w Afryce {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Afryka

ONZ: Szczepionka finansowana przez Gatesa powoduje wybuch polio w Afryce

Obecnie w Afryce ma miejsce poważny skandal, ale poświęca się mu niewiele uwagi. Ma to związek z zaangażowanymi osobami i organizacjami. Organizacja Narodów Zjednoczonych musiała przyznać, że szczepionka wywołała wybuch choroby, którą ma zwalczyć.

Od dziesięcioleci organizacje międzynarodowe próbują „wykorzenić polio” za pomocą szczepionek. Ta kampania zabija niezliczoną liczbę niewinnych młodych ludzi w biednych krajach. Wydaje się, że szczepionka przeciwko polio przenosi wirusa, w wyniku czego dzieci zostają sparaliżowane.

W Czadzie i Sudanie odnotowano obecnie ogniska polio wywołane wirusem polio typu 2 ze szczepionki. Urzędnicy służby zdrowia obawiają się, że ten niebezpieczny wariant rozprzestrzeni się na inne kontynenty i spowoduje tam epidemie.

Organizacje międzynarodowe zainwestowały ponad 16 miliardów dolarów w zwalczanie polio w ciągu ostatnich 30 lat, ale teraz wirus rozprzestrzenia się poprzez szczepionki, między innymi w Pakistanie, Afganistanie i Iranie. Etiopia nakazała zniszczenie 57 000 doustnych szczepionek przeciwko polio po podobnej epidemii w zeszłym roku.

Kilkoro dzieci zostało sparaliżowanych

Należy zauważyć, że doustna szczepionka przeciwko polio jest rozprowadzana w Afryce przez Global Polio Eradication Initiative (GPEI), konsorcjum finansowane i wspierane przez Fundację Billa i Melindy Gatesów.

Ta sama Fundacja Gates współpracuje teraz z wszelkiego rodzaju gigantami farmaceutycznymi, aby jak najszybciej usunąć szczepionkę koronową z linii produkcyjnej. Gavi, inna organizacja otrzymująca fundusze od Gates Foundation, testuje obecnie pierwszą eksperymentalną szczepionkę koronową w RPA. Odbywa się to pod czujnym okiem Uniwersytetu Witwatersrand w Johannesburgu, instytutu ufundowanego przez Gatesa. Wszystko to powinno być powodem do niepokoju.

W zeszłym tygodniu Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła, że ​​Afryka jest wolna od polio. Kiedy okazało się, że kilkoro dzieci w Sudanie zostało sparaliżowanych, które niedawno zostały zaszczepione przeciwko polio, pisze agencja AP . Dochodzenia wykazały, że przypadki te są powiązane z wybuchem epidemii w Czadzie spowodowanej szczepieniami, podała WHO w oświadczeniu .

9news.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: