DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Morawiecki oszalał! Polska trafi do piekła podatkowego i będzie tam sama {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

tarcza antykryzysowa
Premier Mateusz Morawiecki i pieniądze. / foto: PAP

Sławomir Mentzen poinformował o nowym pomyśle premiera Mateusza Morawieckiego i spółki. „Stoicie? To lepiej usiądźcie. Rząd zapowiedział dziś opodatkowanie CIT spółki komandytowej” – zaczyna popularny polityk wolnościowców.

„Oznacza to, że prawie wszystkie spółki komandytowe właśnie tracą rację bytu. Będziemy chyba jedynym państwem na świecie, gdzie spółki komandytowe będą podlegały podwójnemu opodatkowaniu. Trzeba będzie wpisać Polskę na listę piekieł podatkowych. Będziemy tam, póki co, jedyni” – pisze na Facebooku Mentzen.

Jego zdaniem wprowadzanie tak poważnych zmian podczas rekordowego kryzysu „zakrawa na dywersję”.

Stoicie? To lepiej usiądźcie. Rząd zapowiedział dziś opodatkowanie CIT spółki komandytowej. Oznacza to, że prawie wszystkie spółki komandytowe właśnie tracą rację bytu. Będziemy chyba jedynym państwem na świecie, gdzie spółki komandytowe będą podlegały podwójnemu opodatkowaniu. Trzeba będzie wpisać Polskę na listę piekieł podatkowych. Będziemy tam, póki co, jedyni.

Robienie bez żadnych zapowiedzi tak daleko idącej zmiany w trakcie trwania rekordowego kryzysu zakrawa na dywersję. To wygląda jak sabotaż polskiego, małego, rodzinnego biznesu.

Jeszcze nie ma projektu ustawy, na razie pojawiła się tylko  informacja o projekcie uszczelniającym CIT. Jak tylko będą szczegóły, będę od razu informował.

NCzas.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Morawiecki oszalał! Polska trafi do piekła podatkowego i będzie tam sama {Autor Gabi}

  1. Widocznie tak bardzo trzeba pieniędzy dla „”przyjaciół” znanych z projektu „rzeczpospolita przyjaciół”.
    Bo „nasi polskojęzyczni” władcy muszą realizować ustawę 447.
    Czy to takie dziwne? Nadchodzi apokaliptyczny wielki ucisk, który jeśli nie zostanie przerwany przez Boga to nie ocaleje żadna istota.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: