DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

MOCNE SŁOWA KORONAWIRUS TO SPISEK?! LEKARZ KOMENTUJE {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Koronawirus to spisek, mit i bujda? Na antenie Radia Zet lekarz postanowił skomentować, czym tak naprawdę jest pandemia COVID-19. Wielu ludzi z pewnością zadziwią jego słowa.

Koronawirus od początku swojego istnienia wzbudza w ludziach ogromne emocje. Na początku roku wszyscy śmiertelnie się go bali, po to, by pod koniec wakacji mieć po prostu dosyć pandemii i traktować ją jako bujdę.

Lekarz postanowił wypowiedzieć się na temat tego, czy koronawirus rzeczywiście jest spiskiem. Do wyjątkowo ciekawej rozmowy między dziennikarzem a medykiem doszło na antenie Radia Zet w programie „NieZŁY pacjent”.

Koronawirus to spisek?! Lekarz odpowiada
Gościem Michała Figurskiego w tej audycji był prof. Zbigniew Gaciong, rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. To właśnie on odpowiadał na pytania dotyczące pandemii COVID-19.

Ludzie lubią teorie spiskowe, bo one wszystko tłumaczą. Poza tym identyfikują winnych. Natomiast ja myślę, że niejednoznaczność przekazu, zmienne informacje, wynikają przede wszystkim z niewiedzy

– mówił lekarz, zapytany o to, czy koronawirus to tak naprawdę spisek.

Profesor odniósł się również do teorii, jakoby COVID-19 był jedynie nieistniejącym tak naprawdę mitem.

Chciałbym, żeby to była prawda, ale tak nie jest. Spośród moich współpracowników 16 było zakażonych. Kilku z nich miało objawy. Niektórzy dosyć dramatyczne. Wszyscy na szczęście wyzdrowieli i są w świetnej formie, ale proszę sobie wyobrazić, jak czuje się człowiek, który zapada na nieznaną chorobę, jest zakażony wirusem, co do którego, jak on się będzie w organizmie rozwijał, jakie są odległe konsekwencje, nikt nie wie. Ludzie chorują. Ja tych ludzi widzę

– opowiadał lekarz.

Jeśli po słowach specjalisty ludzie dalej mają jakieś wątpliwości, to pozostaje mieć nadzieję, że porzucą je odpowiednio wcześnie, by samemu nie zapaść na tą przerażającą chorobę.

https://player.radiozet.pl/Podcasty/NieZLY-Pacjent

 

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: