DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

List do prawników państwa belgijskiego {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W wyniku drugiej fali i ostatnich środków grupa około 240 osób natychmiast wzywa państwo belgijskie do rozliczenia się z listem jawnym

W liście tym należy również zapytać, czy wzrost liczby zakażeń może być spowodowany obowiązkiem noszenia masek na usta, ponieważ to też powoduje, że ludzie są dość chorzy.

Dobrze, Matt. Można by wtedy powiedzieć, że nie ma na to wystarczających dowodów „naukowych”. Nawet gdyby to była prawda, nie musisz. Wystarczy krytyczne myślenie. Jak w przypadku większości decyzji, które trzeba podejmować codziennie. Aby wzmocnić to „myślenie” o maseczkach na usta, najlepiej dodałbym szczegółową listę wszystkich możliwych negatywnych konsekwencji stałego noszenia masek na usta.

Ze zwykłych rozmów na ulicy dostrzegam, że ludzie często nie zdają sobie sprawy, że maska ​​na usta może być dużym ryzykiem infekcji. Omówię to lub podam listę do przeczytania po cichu, a ludzie są za to wdzięczni. Podejrzewam, że to samo dotyczy naszych polityków. Nie zawsze jest to zła wola, ale często po prostu ignorancja. I oczywiście strach. Ten strach należy traktować poważnie. Jeśli ludzie reagują na to agresywnie, nikt nie chce już słuchać. Sam nie mogę skontaktować się z politykami, ale już mogę zrobić wszystko w swoim najbliższym otoczeniu, aby stopniowo zmniejszyć panikę. Wiele osób już podejrzewa, że ​​noszenie masek na usta na stałe nie jest dobre, ale nie mają nic, co mogłoby potwierdzić to podejrzenie. Kiedy dostają listę na papierze, niezwykle pomaga im to w wyrobieniu sobie własnej opinii.

To nie jest nawet największym problemem tego, co nas czeka, to znaczy, jeśli chcą nas zobowiązać do przyjęcia tej szczepionki z przymusem, że nie możemy dłużej prowadzić życia społecznego bez tego zastrzyku. Chcą, abyśmy stworzyli chipy komputerowe z systemem Windows, które zawierają listę wszystkich szczepionek, które otrzymałeś, i które rejestrują każdą dokonaną przez nas płatność. Dlatego gotówka musi zniknąć. Bill Hell Gates ze swoimi oknami jest największym promotorem takich szczepionek. Podwójna kasa dla niego.

Wielka farma lekceważy wszelkie obowiązki, jeśli chodzi o skutki uboczne. Otrzymują jednak ogromne zyski, ale ponoszą konsekwencje zastrzyku trucizny przez państwo, dlatego my płacimy ofiarom.

Mniej niż 1% wszystkich codziennych zgonów umierało w tym tygodniu z powodu korony i niekoniecznie z powodu korony. Ponad 99% zmarło z powodu znanych przyczyn, takich jak rak, podeszły wiek, choroba Alzheimera, cukrzyca, wypadki itp. Jak uzyskać te liczby? Witryny rządowe mają średnią roczną śmiertelność wynoszącą 105 000 w ciągu ostatnich 15 lat. 6% mniej niż w 2005 roku. A kiedy skończysz. Może się więc zdarzyć, że teraz jest korekta i nadchodzą pewne zaległości w zakresie zgonów. Śmiertelność z powodu koronowania wynosiła dziś 2,4. 105 000: 365 to 274,2,3: 274 × 100 to 0,86% zgonów koronowych. W piątek w szpitalu przebywały 232 osoby z koronacją. To 0,77% z 30 000 łóżek szpitalnych w Belgii.

http://www.viruswaanzin.be

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: