DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

CYKADY-ZOMBIE ATAKUJĄ I CHCĄ SEKSU! COŚ KONTROLUJE ICH UMYSŁY! {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

THE LAST OF US SIĘ SPEŁNIA?

W USA rozgrywają sceny jak z horroru, ale to jednak nie film science fiction, a brutalna i makabryczna matka natura. Naukowcy donoszą, że w kraju pojawiły się CYKADY-ZOMBIE i coś kontroluje ich umysły! Twórcy „The Last Of Us” przewidzieli przyszłość?

Natura pisze lepsze scenariusz horrorów niż Stephen King! W USA rozprzestrzenia się grzyb nazywany Massospora cicadina. Ma zabójcze właściwości, bo potwierdzono, że infekuje owady i przejmuje nad nimi kontrolę. Zmusza je, by infekowały inne owady.

Grzyb jak z „The last of us” istnieje!
Jak piszą naukowcy z Uniwersytetu Wirginii Zachodniej na łamach „”PLOS Pathogens”, grzyb sprawia, że zainfekowane samce ruszają skrzydłami jak samice w okresie godowym. Zwabia to inne samce. Dochodzi do kontaktu, a wtedy zarażają grzybem, który zawiera psylocybinę – związek chemiczny obecny też w grzybach halucynogennych. Na tym jednak horror się nie kończy, bo zainfekowana cykada się rozpada, ale nie umiera od razu. Jak zwracają uwagę naukowcy, zainfekowany „owad-zombie” zachowuje się jak był całkowicie pod czyjąś kontrolą.

Latające cykady, rozpadając się w powietrzu, infekują wszystkie owady w okolicy. Główny autor publikacji z pisma Fungal Ecology Matt Kasson nazywa je więc „solniczkami śmierci”.

Cykady zarażone grzybami Massopora mają niespożyte pokłady energii i ciągłą ochotę na seks. Do tego stopnia, że tracą przez to część ciała. Okazuje się, że grzyby manipulują zachowaniem owadów, wytwarzając psylocybinę, a więc związek, który występuje również w grzybkach halucynogennych, oraz alkaloid katynon, wykazujący strukturalne podobieństwo do różnych pochodnych amfetaminy – opisuje kopalniawiedzy.pl

Gatunek cykad, które w Wirginii Zachodniej infekuje grzyb, nazywa się owadami-zombie, bo żyją głównie pod ziemią. Są to owady o trzynasto- i siedemnastoletnim cyklu rozwojowym.

Okazuje się jednak, że jak podaje Stan Wiedzy, w naturze grzyby kontrolujące owady nie są niczym niezwykłym. Przykładem mogą pasożytnicze grzyby infekujące mrówki.

Pasożytniczy grzyb Ophiocordyceps unilateralis rozwija się w mrówce, urządzając sobie w niej restaurację, a przy okazji zmusza ją do porzucenia mrowiska, wspinaczki na wysokie drzewo i wczepienia się już na zawsze w liść lub gałązkę. Owad żegna się z życiem, a grzyb po jakimś czasie dokona efektownego wyjścia na zewnątrz rodem z filmu „Obcy”. Wydaje na świat zarodniki, które spadają i infekują kolejne mrówki. Na niektórych drzewach powstają wręcz „mrówcze cmentarzyska” – pisze stanwiedzy.pl

planeta.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: