DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Nocna poprawka do tarczy antykryzysowej dała kościołom milionowe umorzenia składek ZUS {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Tarcza antykryzysowa, dzięki poprawce, która została zgłoszona pod obrady Sejmu w nocy pod koniec maja, osłania też kościoły i związki wyznaniowe. Redakcja Gazeta.pl uzyskała z ZUS informacje dotyczące skali udzielonej pomocy.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych odpowiedział na nasze zapytanie dotyczące pomocy udzielonej kościołom w ramach tarczy antykryzysowej. ZUS wyjaśnił, że związki wyznaniowe i np. klasztory, instytucje związane z organizacją rekolekcji czy pogrzebów, otrzymały zwolnienia ze składek ZUS na łączną kwotę 19,4 mln. Liczba pozytywnie rozpatrzonych wniosków w okresie od marca do maja sięgnęła 2,9 tys. Mniejsza skala dotyczyła wypłat świadczeń postojowych. Przyznano ich 300, a ich wartość sięgnęła 500 tys. zł.

Nocna poprawka tarczy 4.0. Dopłaty dla Kościoła i związków wyznaniowych

Tarcza antykryzysowa chroni kościoły i związki wyznaniowe dzięki poprawce, która pod obrady Sejmu trafiła w dość niecodziennych okolicznościach. Zgłoszono ją o 1 w nocy 28 maja podczas obrad Komisji Finansów Publicznych.

Henryk Kowalczyk, poseł PiS, który przewodniczył pracom organu, argumentował, że kościół jest wyjątkowo pozbawiony przychodów w okresie epidemii, a „ma osoby zatrudnione”

7,3 mld zł umorzeń, 2,7 mld zł na postojowe

Epidemia koronawirusa sprawiła, że o umorzenie składek na ZUS występowało większość firm – niemal wszystkie zostały bowiem pozbawione możliwości normalnego funkcjonowania. Prof. Gertruda Uścińska, prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, w komunikacie opublikowanym w czerwcu informowała, że ZUS dokonał umorzenia składek na łączną kwotę ponad 7,3 mld zł. Wypłacił też ponad 2,7 mld zł z tytułu świadczeń postojowych.

W połowie sierpnia Sejm przyjął projekt ustawy, która przedłuża świadczenie postojowe i zwolnienie ze składek ZUS dla części przedsiębiorców. Zwolnieniami objęci są działający w branży transportowej, rozrywkowej, rekreacyjnej, zajmujący się dzierżawą maszyn i działalnością artystyczną.

gazeta.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: