DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Miliony „pijanych” niemieckich os zaatakowały Wielką Brytanię. Są wyjątkowo agresywne {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii zostali ostrzeżeni przed inwazją gigantycznych niemieckich „pijanych” os, które są bardzo agresywne, pisze „Daily Star”.

W publikacji zauważono, że owady są zdolne do atakowania ludzi bez powodu.

Zdaniem ekspertów ich pojawienie się jest związane z bardzo ciepłym sezonem letnim. Osy przyciągał nie tylko klimat, ale także obfitość pożywienia – sfermentowanych owoców.

Szef brytyjskiej firmy zajmującej się zwalczaniem szkodników, Paul Bates, poradził Brytyjczykom, aby będąc na dworze uważali na te owady, zwłaszcza podczas pikników. Według niego są one teraz u szczytu aktywności, ich królowe kończą składać jaja, co oznacza, że wiele os opuszcza ule.

Ekspert ostrzegł, że ukąszenia tego gatunku są bardziej bolesne niż ukąszenia zwykłych os. Poradził również, aby podczas spotkania z owadem nie machać rękami, ponieważ w ten sposób jest się bardziej narażonym na agresję.

sputniknews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: