DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Daleki Wschód: niszczycielski tajfun wyrzucił na brzeg północnokoreański „statek widmo” – wideo {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Mieszkańców Nachodki zaskoczył widok tajemniczego statku, wyrzuconego na brzeg przez tajfun Maysak. Według kanału telewizyjnego Rossija 1 statek widmo może należeć do Korei Północnej.

Internauci zrobili ze statku atrakcję turystyczną i spekulowali na temat tajemniczych okoliczności jego pojawienia się. Na przykład, niektórzy sugerowali, że na pokładzie jest załoga, która nie może zejść na ląd z powodu aresztowania statku. Inni nazywali go opuszczonym „statkiem widmem”.

Jeden z użytkowników był zadowolony z tego, że mieszkańcy Nachodki mają teraz „własny statek”.

Wyrzucony przez tajfun okręt został objęty całodobową ochroną, powiedziało Sputnikowi źródło zaznajomione z sytuacją i częściowo potwierdziło przypuszczenia mieszkańców o pochodzeniu okrętu.

Północnokoreański okręt «Kalma 2» z załogą na pokładzie znajdował się na redzie w pobliżu miasta Nachodka od zeszłego roku. Okręt został aresztowany, a załoga północnokoreańskich marynarzy oskarżona o nielegalną eksploatację zasobów wodnych. Statek z Korei Północnej został w porcie, ponieważ toczy się sprawa sądowa wobec jego kapitana… Wczoraj marynarze zeszli na ląd w celu przeprowadzenia postępowania sądowego. Okręt jest objęty całodobową ochroną – powiedział rozmówca.

Dodał, że jak minie tajfun mieszkańcy będą mogli fotografować się na tle statku.

Wcześniej w dwóch rejonach Kraju Nadmorskiego ogłoszono sytuację nadzwyczajną z powodu tajfunu Maysak. Sztormowy wiatr uszkodził wiele linii energetycznych, dachy i elewacje domów, powalone drzewa zablokowały przejazd. Pojawiły się również problemy z dostawami wody. Ucierpiało ponad 55 osób, a 3 zginęły.

sputniknews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: