Źródło: Internet

Dr Michael Salla informuje o bardzo niepokojących doniesieniach dotyczących planowanej potężnej operacji „fałszywej flagi”, związanej z uderzeniem asteroidy w terytorium USA. Czy jest się czego obawiać? 

Salla informuje, że 4 listopada 2016 roku, NASA, JPL, FEMA oraz kilka innych agencji, zaplanowały ćwiczenia symulujące destrukcyjne uderzenie asteroidy, której średnica miałaby wynosić 250 metrów.

W komunikacie z 2016 roku NASA wyjaśniła, że:

Ćwiczenia objęły prawdopodobne uderzenie asteroidy za 4 lata od chwili obecnej – fikcyjnego asteroidy, który załóżmy został odkryty z 2% prawdopodobieństwem uderzenia w Ziemię 20 września 2020 roku. Symulowany obiekt miał pomiędzy 100 a 250 metrów średnicy z możliwymi następstwami uderzenia w dowolnym miejscu na Ziemi, ze szczególnym uwzględnieniem całego obszaru USA.

Ukryte elity z tzw. „Deep State” (Podziemnego Państwa) mogą chcieć przeprowadzić „operację fałszywej flagi” związaną z fikcyjnym uderzeniem asteroidy, w celu powstrzymania amerykańskich wyborów prezydenckich w listopadzie 2020 roku.

Przestrzegał przed tym już latach 70-tych Wernher von Braun. Stwierdził, że uderzenie asteroidy zostanie zorganizowane przez „Deep State” w chwili, gdy wyczerpią oni wcześniej wymyślone zagrożenia związane z Rosją czy terroryzmem. Gdy tamte zagrożenia nie będą już dłużej znajdowały politycznego uzasadnienia ogromnych wydatków na zbrojenia, to wprowadzony zostanie do amerykańskiej opinii publicznej nowy scenariusz po to, by budżet na cele militarne ciągle sięgał setek miliardów dolarów.

Tak się dziwnie składa, że obecnie ponad 100 teleskopów naziemnych zostało zamkniętych z powodu COVID-19. Największe obserwatorium radiowe Arecibo zostało wyłączone po nieoczekiwanym uszkodzeniu kabla. Najgorsze jest w tym to, że teleskop w Puerto Rico śledził obiekty przelatujące blisko Ziemi. „Deep State” może to wykorzystać fabrykując kolizję kosmiczną. Pozostanie bowiem niewielu profesjonalnych astronomów z danymi, którzy będą potrafili bez dostępu do zamkniętych teleskopów obalić (fałszywą) narrację przekazaną przez agencje rządowe oraz media mainstreamowe, należące do „Deep State”, jeśli dojdzie do takiego wyreżyserowanego zderzenia.

Wszystko po to, by Donald Trump nie mógł kontynuować swoich prezydenckich rządów. Czy taki scenariusz jest prawdopodobny? Czas pokaże.

zmianynaziemi