DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Głodowa emerytura nabiera nowego znaczenia. Aż trudno uwierzyć, jakie jest najniższe świadczenie w Polsce {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

To nie żart! Tyle dostaje seniorka z Biłgoraja, która w swoim życiu odprowadziła składkę emerytalną za jeden dzień pracy. Dwa razy więcej dostaje kobieta ze Szczecina, która pracowała zaledwie miesiąc.
Aż 227 tys. seniorów nie dostaje nawet minimalnej emerytury. Wszystko przez to, że nie wypracowało odpowiedniego stażu.
Natomiast nie wszyscy emeryci mogą narzekać. Rekordzista, który przepracował 57 lat, dostaje aż 22,5 tys. zł. Jest też sporo osób, które dostają świadczenie powyżej 10 tys. zł. Ich liczba w zeszłym roku wzrosła o jedną trzecią.
Dostają tyle osoby, które przepracowały ponad 40 lat, a także ci zarabiający sporo więcej niż wynosi średnia krajowa. A są to np. ministrowie i parlamentarzyści.
Emerytury lecą na łeb na szyję
Obecni 40-latkowie nie mają co liczyć na godne życie na emeryturze
ZUS ostrzega, że nadchodzi emerytalna katastrofa. Polacy, którzy teraz zarabiają średnią krajową, na starość będą musieli przeżyć za trochę więcej niż tysiąc złotych.
Według najnowszego raportu ZUS, przyszłe emerytury będą coraz niższe.
 Ich relacja w stosunku do średnich zarobków Polaków będzie nieustannie spadać.
Jeszcze pięć lat temu przeciętna emerytura stanowiła niemal 62 proc. średniej pensji. Rok temu było to jedynie 56,4 proc. Raport wskazuje, że gdy obecni 40-latkowie będą przechodzić na emeryturę, dostaną zaledwie 38 proc. swoich zarobków.
Tym narzędziem obliczysz, ile pieniędzy możesz dostać na emeryturze
Pracodawcy zatrudniający co najmniej 250 osób weszli na początku lipca do systemu Pracowniczych Planów Kapitałowych. Teraz dzięki specjalnemu kalkulatorowi można obliczyć wysokość swoich przyszłych dochodów Natomiast firmy mogą sprawdzić, ile pieniędzy będą musiały wpłacać.
Osoby, które zastanawiają się, czy warto uczestniczyć w PKK, mogą obliczyć, ile odłożą do czasu przejścia na emeryturę. W tym celu wystarczy skorzystać ze specjalnego kalkulatora PPK.
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: