DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Czarna lista” AliExpress pełna jest nazwisk polskich klientów. „Oszust, kłamca i oszczerca” {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Po różnych internetowych forach krążą przepisy na to, jak oszukać sprzedawcę z Chin. Przez platformy takie jak AliExpress sprzedają i wysyłają dziesiątki ton towarów w niskich cenach i niezłej jakości.
Niestety, wiele osób uznaje to za niewystarczające i na różne sposoby próbuje wyciągnąć od nich zwrot pieniędzy albo ponowną wysyłkę towaru.
Chińscy sprzedawcy bronią się przed takimi praktykami, ale prawdopodobnie ich najskuteczniejszą bronią jest rozwijana od kilku lat czarna lista klientów.
Kto jest na czarnej liście klientów AliExpress?
Vkvan.com – pod tym adresem można znaleźć bazę przynajmniej kilkudziesięciu tysięcy osób, które podpadły Chińczykom. Przy nazwiskach i adresach nierzetelnych (zdaniem sprzedawców) klientów, można znaleźć też dopiski, typu „oszust, złodziej, kłóci się”. Część z nich jest wręcz wulgarnych – o ile oczywiście wierzyć automatycznemu translatorowi.
Strona ma tylko chińską wersję językową, więc poruszanie się po niej nie jest łatwe. Warto jednak sprawdzić, czy jest na niej nasze nazwisko bądź adres mailowy. Przepisy dotyczące RODO, często absurdalne nie mają w Chinach zastosowania, więc istnienie takich list nie jest niczym niezwykłym. Warto byśmy o tym pamiętali, robiąc zakupy w chińskich sklepach internetowych.
innpoland.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: