DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Uparta pasażerka nie chciała się przesiąść. Pociąg przejechał dodatkowe 227 km objazdem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dziennik „Hindustan Times” opisuje sprawę upartej pasażerki pociągu do Rańći, która odmówiła przesiadki na podstawione zastępcze autobusy. Po nieudanych negocjacjach pociąg z samotną pasażerką i ochroną kolejową dotarł do stacji końcowej, korzystając z 227-kilometrowego objazdu.

W piątek pociąg relacji Nowe Delhi-Rańći zatrzymał się na kilka godzin w Daltongandź. Na torach na pobliskiej stacji Tori protestowała grupa ludzi walczących o prawa do ziemi i domagających się rozmów z miejscową administracją.

Według dziennika „The Telegraph” po niemal 10 godz. bezskutecznych negocjacji z protestującymi i gróźb pasażerów pociągu podstawiono autobusy zastępcze. Wszyscy z ok. 750 pasażerów, oprócz jednej osoby, zgodzili się na przesiadkę.

„Powiedziała nam, że w żadnym wypadku nie pojedzie autobusem. Jeśli chciałaby podróżować autobusem, dlaczego zakupiłaby bilet na kolej?” – relacjonował dziennikowi „Hindustan Times” pracownik kolei.

Pasażerka o imieniu Ananya nie dała się przekonać i pociąg ruszył 227-kilometrowym objazdem. Jak donosi gazeta, samotnej pasażerce pociągu towarzyszyła ochrona kolejowa.

Zdaniem kierownika dywizji z Dhanbadu AK Pandeya powody objazdu prawie pustego składu były inne niż te przedstawione przez urzędników dystryktu Palamu i obsługę pociągu. „Ze względów czysto technicznych zezwolono ekspresowi Rajdhani na przejazd. Przejazd pustego składu objazdem nie ma nic wspólnego z żądaniami jakiejkolwiek pasażerki” – zapewnił.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: