DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Afera z respiratorami. Firma prosi ministerstwo o niewszczynanie postępowania egzekucyjnego {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Firma E&K prosi Ministerstwo Zdrowia, by nie wszczynało postępowania egzekucyjnego w związku z niewywiązaniem się spółki z dostaw respiratorów – dowiedzieli się reporterzy RMF FM.

Spółka miała dostarczyć do ministerstwa ponad 2 tys. urządzeń, ostatecznie do Polski trafiło zaledwie 200.

(PAP)
Spółka miała dostarczyć do ministerstwa ponad 2 tys. urządzeń, ostatecznie do Polski trafiło zaledwie 200.

Jednocześnie firma zapewnia, że ureguluje należności w przyszłym miesiącu. Resort zgodził się na takie rozwiązanie i do października nie będzie decyzji o wszczęciu postępowania egzekucyjnego. Jeśli do tego czasu E&K nie zwróci pieniędzy wraz z odsetkami, egzekucja ruszy – informuje RMF FM i przypomina, że firma, która wzięła zaliczkę i nie wywiązała się z umowy, ma do oddania między 15,5 a 16 mln euro (w tym 3 mln euro kar umownych).

Spółka miała dostarczyć do ministerstwa ponad 2 tys. urządzeń, ostatecznie do Polski trafiło zaledwie 200. Resort tłumaczył, że firma przedstawiła ofertę, uzyskała pozytywną rekomendację CBA, a respiratory miały trafić do rezerw państwowych.

Spółka nie wywiązała się z dostawy i w kwietniu minister zdrowia wystąpił o zwrot zaliczki. 8,8 mln euro wpłynęło na konto resortu.

Aferę w maju ujawniła „Gazeta Wyborcza”. Prezesem firmy E&K jest Andrzej Izdebski, który w przeszłości był zamieszany w handel bronią. W latach 90-tych pośredniczył w sprzedaży pistoletów maszynowych, wykorzystując fałszywe dokumenty.

wp.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: