DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

NIEMCY: Zabiła pięcioro dzieci i rzuciła się pod pociąg {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Policja ustala okoliczności tragedii (fot. PAP/EPA/SASCHA STEINBACH)

W Solingen w Nadrenii Północnej-Westfalii doszło do rodzinnej tragedii. Ciała pięciorga dzieci znaleziono tam w mieszkaniu na trzecim piętrze jednego z budynków – informuje „Bild”.

Policję wezwała babcia zamordowanych dzieci. Poinformowała, że ​​jej 27-letnia córka zabiła pięcioro swoich dzieci i opuściła mieszkanie z 11-letnim synem, by popełnić samobójstwo.

Na miejscu policja znalazła ciała trzech dziewczynek w wieku półtora, dwóch i trzech lat oraz dwóch chłopców w wieku sześciu i ośmiu lat.

Okazało się też, że matka udała się na dworzec główny w Düsseldorfie i tam rzuciła się pod pociąg. Jest ciężko ranna, przebywa w szpitalu. Chłopcu nic się nie stało, przebywa pod opieką babci.

Policja ustala okoliczności tragedii. Motywy postepowania kobiety nie są znane, na razie nie mozna jej przesłuchać.

Psychiatra i neurolog dr Bernd Roggenwallner w rozmowie z gazetą zasugerował, że w tym przypadku może chodzić o tzw. samobójstwo rozszerzone.

źródło: 
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: