DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Groźnie na granicy Chin i Indii. Mobilizacja wojsk {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Napięta sytuacja na spornej granicy obu państw w Himalajach utrzymuje się już od kilku miesięcy (fot. PAP/EPA/STRINGER)

Indyjska armia poinformowała o rozmieszczeniu swoich wojsk na czterech strategicznych wzgórzach spornej części granicy z Chinami w regionie Ladakh, pomiędzy pasmem Himalajów a górami Karakorum. Władze w Nowym Delhi twierdzą, że chińska armia – pomimo wcześniejszych ustaleń, ponownie naruszyła granice. Pekin odpiera te zarzuty, oskarżając indyjskie wojsko o prowokacje.

Napięta sytuacja na spornej granicy obu państw w Himalajach utrzymuje się już od kilku miesięcy. W czerwcu doszło do starć, w którym zginęło dwudziestu indyjskich żołnierzy. Chińskie władze nie upubliczniły liczby ofiar po swojej stronie. Był to najpoważniejszy tego typu incydent na granicy obu państw od półwiecza.

Po starciach obie strony zgodziły się jeszcze na wycofanie swoich wojsk. Indyjska armia twierdzi, że w minioną sobotę znaczna liczba chińskich żołnierzy ponownie weszła na sporne terytorium. W związku z czym indyjskie wojsko zajęło cztery strategiczne wzgórza.

Chińskie władze twierdzą, że to Indie jako pierwsze dokonały prowokacji, zajmując strategiczne pozycje na spornej części granicy.

źródło: 
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: